Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mennyire igaz, hogy aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire igaz, hogy aki hűséges, az azért az, mert nem vonzó?

Figyelt kérdés

Én szeretem az érzelmi kötődést a partnerhez es nem szeretek hazudni, meg hibánsak érezni magam, meg félek a karmától emiatt nem csaltam soha, 48 éves nőként, házasságom alatt sem, ahol az ex férjem bántalmazott.

De sokszor gondolkodom, hogy lehet, hogy tévedek es aki hűséges az lúzer?

Mert latom, hogy sokan jobb házasságokat kötöttek, azok közül, akik “mertek” csalni es vegul jobb helyzetbe jutottak, mint a becsületesek. Pl egy 5 gyerekes nő, aki csalni kezdte a férjét, aki szeretett inni, de nem volt agresszív es így ismerte meg a 2 ik ferjet, aki felesegul vette es akinek szinten szült egy gyermeket, es egyutt vannak vagy 30 éve es a vllt ferje mar reg meghalt alkoholizmus miatti betegségekben. Ha vele maradt volna nem járt volna jól.


máj. 5. 08:30
1 2 3 4 5 6
 1/55 anonim ***** válasza:
43%
A hűség 90%-ban a lehetőség hiánya.
máj. 5. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/55 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem nőknél más. A nők eleve azzal vannak akivel akarnak lenni. Pl en akármelyik kapcsolatban csak azert nem csalom a másikat, mert nekem a barátom kell és nem egy másik 3.4.5.

Ha a párom el is kezd lezülleni akkor meg az kell, hogy "emelkedjen vissza", ő. Mert nekem ő kell. Csak másképp.


A pasik viszont képesek kívánni minden 2.nőt is. De én meg olyanokkal járok eleve aki mellett mindenki más csak elbújhat mert nem érnek vele fel.

máj. 5. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/55 A kérdező kommentje:
Nekem peldaul volt lehetőségem! Elég sok! Nálam nem kényszerhűség volt, de biztos soknál igen!
máj. 5. 09:29
 4/55 A kérdező kommentje:
2 es, ez nem igaz, h a nőknél más rengeteg nő csalja a férjét már csak az izgalom kedvéért is! Főleg az 50 körüli korosztály a legribibb!
máj. 5. 09:31
 5/55 anonim ***** válasza:
4%
4. Hát én nem ezt tapasztalom! 40-50 körül már nőt nem találni akit érdekelne még a szex. Ott már csak a gyerekek, a háztartás, a karrier, ráadásul a kor is már erősen látszik rajtuk. Elhízás, lelakottság.
máj. 5. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/55 anonim ***** válasza:
Szerintem a nők azerr csalnak mert mást keresnek es le akarnak lépni ehhez kéne a mentőöv egy igazi férfi.
máj. 5. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/55 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem attól függ milyen ember valaki nemtől függetlenül. Aki gyáva féreg az félremegy. Akinek meg van gerince inkább elvál, szakít vagy mással a társán kívül egyáltalán nem kerül olyan helyzetbe, hogy hűtlen legyen érzelmileg/testileg/érzelmileg & testileg egyaránt.
máj. 5. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/55 anonim ***** válasza:
Bakker egy online nőzős nőcsaló meg ilyenek mellett én se lennék korrekt. Erősen pasiznék és keresném a másik páromat. Annyit se érdemelnek hogy szakítsak meg szenvedjek egyedul ilyenek miatt picsogva.
máj. 5. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/55 anonim ***** válasza:
0%
7. Szerintem meg az az alap hogy nem ítélkezünk. Te éld úgy az életed ahogy azt te jónak látod, más meg a saját életével rendelkezik. A világ összes problémája az ítélkezésekből ered.
máj. 5. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/55 anonim ***** válasza:
68%
Hát utolsó ha te visszacsalod a semmirekellő párod aki melletted csajozik akkor ugyanolyan nulla vagy mint ő csak szólok...
máj. 5. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!