Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsaltam a páromat, csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a páromat, csak akkor marad velem, ha felmondok a munkahelyemen?

Figyelt kérdés

Ez egy hosszabb folyamat eredménye volt igazából, mert mindig féltékenykedett a főnökömre, állandóan rosszindulatú megjegyzéseket tett rá, a munkahelyemre, a munkámra. Az, hogy lépjek ki, már korábban is téma volt, de akkor nem volt oka ezt kérni, azon kívül, hogy tényleg rengeteget dolgozom (ez az első munkahelyem).


Pénteken és szombaton volt egy konferencia, ahová mindenki ment az irodából, oda már úgy mentem, hogy a barátommal össze voltunk veszve, a telefont sem vette fel, vissza sem írt. Úgy, hogy tudja, ez a silent treatment engem rettenetesen megvisel, egyszerre vagyok ilyenkor dühös és tehetetlen, hogy nem tudjuk rendesen kommunikálni a problémát egymás felé.

Iszogattunk, beszélgettünk a vacsora után, és igen, megéreztem az alkoholt, mert éhgyomorra ittam (nem voltam vállalhatatlanul részeg azért). A vége az lett, hogy a főnököm szobájában aludtam, de csókon kívül más nem volt.

Tegnap elmondtam neki, kiakadt, nem is jött haza, egy barátjánál maradt. Ma beszéltünk, igazából azt hittem, a dolgait akarja elvinni, de mondta, hogy nem akarja ezt a 4 évet csak úgy kidobni az ablakon, szerelmes belém, de efelett nem tud csak úgy szemet hunyni, és értsem meg, hogy akkor ad új esélyt kettőnknek, ha felmondok, még a héten.



Ez így fair ajánlat? Mi van, ha meggondolja magát, aztán itt leszek kapcsolat és munkahely nélkül?


ápr. 22. 23:07
1 2
 11/19 Leclerc ***** válasza:
100%
Engedjétek el egymást! Itt már nincs szeretet.
ápr. 23. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Áruld már el, te miért is vagy vele még mindig? Ez a kapcsolat már jóval a csók előtt is döglött volt.
ápr. 23. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

Azért meghallgatnám a másik félt is a kapcsolatból mielőtt azt mondanám, hogy a párod váltotta ki ezt belőled.

Egyebkent ha tudtad hogy a fonokodre féltékeny, annyi eszed nem volt hogy ne vele kezdj ki ha már annyira jól akartad magad érezni?

Lehet ő kikészített e féltékenységével - és ez nagyon letudja húzni az embert- de Te sem vagy sokkal érettebb.

Ne hagyd ott a munkahelyed, inkább hagyd hogy a pasid talaljon egy normalis nőt, aki nem csalja meg egy kis becsiccsentésnél, mert mint írtam, meghallgatnám őt is mit mond rólad, a kapcsolatotokról.

ápr. 23. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
97%
Azért ez komoly hogy mindenki a kérdezőt pártolja. Babusgassuk csak azt aki megcsalja a másikat? Hát meg a nagy francokat. Nekem rendben van a kapcsolatom de ha megtudnám hogy a párom a munkahelyén smárol valakivel vagy eltakarodik az életemből vagy azonnal felmond ha meg akarja menteni a helyzetet. Jó hogy nem már még a vállát ütögetem hogy menjél csak édesem dolgozzál azzal akivel csalsz. Idióta népség...eszem megáll komolyan.
ápr. 23. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

"Pénteken és szombaton volt egy konferencia, ahová mindenki ment az irodából, oda már úgy mentem, hogy a barátommal össze voltunk veszve, a telefont sem vette fel, vissza sem írt." Mi miatt? A konferencia/főnököd miatt vagy tök más dolgon veszekedtetek? Akárhogyan is, ez a kapcsolat nem működik már jól, ahol 4 év után ennyire nincs kommunikáció, közös platform, ott nehéz bármit is megjavítani. Az, hogy a munkád állandó konfliktusforrás, akár a főnököd, akár a sok munka miatt, de te nem akarsz váltani, mert szereted (a munkát vagy a főnököt, ki tudja, végül is csak igaza volt a párodnak és megcsaltad, még ha gyerekes is a passzív-agresszív viselkedése).


Ha MINDKETTEN akarjátok, akkor megpróbálhatjátok rendbe hozni, de ennyire elcseszett kommunikáció mellett ezt én szakember bevonása nélkül veszett fejsze nyelének látom.


Mondjuk a felmondást én a helyedben amúgy is megfontolnám, hogy tudsz így a főnököddel tovább dolgozni (és mindenki más is tudni fogja, nyilván)?


10-es: ez mindkét félre igaz :D

ápr. 23. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

Rólam állandóan áradozott, hogy én vagyok a tökéletes nő, bármit megtenne értem, nekem. Viszont ez a megvalósításig sosem jutott.


2 évet éltünk együtt, úgy, mint a nyugdíjasok. Soha egy randi, kimozdulás kettesben, vagy kis kedveskedés (pl. tudta, hogy imádom a virágokat, a 4 év alatt egyetlen egyszer kaptam tőle virágot, akkor is a Lidlből, mert együtt voltunk bevásárolni és megálltam nézegetni a tulipánokat). Én bármit találtam ki, neki ahhoz nem volt kedve, meg minek menjünk, itthon is tudunk kettesben lenni. A "randi" neki az volt, ha rendeltünk pizzát és megnéztünk egy filmet...


Mellé jött az, hogy nem kommunikált velem, olyan szinten, hogy elhunyt a nagymamája és ezt az apjától kellett megtudnom. Vagy felmondott a munkahelyén, máshol kezdett dolgozni, ezt is a barátaitól tudtam meg. Ha munka után még ment valahová, nem szólt, csak ha hívtam mondjuk este 8-kor, hogy amúgy hol van?


Mellé jött az állandó féltékenykedése, hogy miért írogat a főnököm munka után, minek hív? Munkamániás, 99%-ban a munka miatt keresett, hogy még írjak meg ezt, vagy azt, másnapra milyen ügyfél jön, hová kell menjek.


Mielőtt elutaztam, azon vesztünk össze, hogy nem jöhetett velem.

ápr. 23. 16:23
 17/19 anonim ***** válasza:
91%
16: oké, de akkor meg mi a kérdés? Ez a kapcsolat már régóta nem ad egyikőtöknek sem semmi jót, miért erőltetitek? 15-ös vagyok
ápr. 23. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelmű kuka ez a kapcsolat. Remélem te is rájöttél már erre.
ápr. 24. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
Párod téved, amikor azt hiszi, hogy a felmondás után majd elfelejti, amit csináltál. Ugyanúgy ott lesz benne a gyanú, bárhová is mész. Ha egyszer elvesztette benned a bizalmat, az nem fog visszajönni attól, hogy felmondasz.
ápr. 25. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!