Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Papucs vagyok vagy megfontolt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Papucs vagyok vagy megfontolt, ha kerülöm a konfliktust (verekedést) a volt feleségem szeretőjével?

Figyelt kérdés

A feleségem összeszűrte a levet egy közös ismerősünkkel, aki kapva az alkalmon megfektette 2x. Lebuktak, a válóper folyamatban, de még azért mindig felbosszant az eset. Első felindulásból meg akartam verni, de sajnos elmenekült előlem.

Egy terembe jártunk edzeni, bár ő nagyon ritkán járt le. A barátaim tanácsára termet váltottam, nehogy összefussak vele, mert akkor tuti 8 napon túlit okozok neki, érzem, hogy dúlnak még bennem az indulatok.

Viszont van 3 gyerekem és egy remek munkahelyem, ahol szükséges az erkölcsi bizonyítvány.


Szerintetek jól tettem, hogy inkább kerülöm ezt a helyzetet, vagy papucs vagyok és meg kellett volna már rég keresnem és elintéznem ezt? Félek, hogy az esetleges válóperben ezmiatt akár a gyerekeimet is elveszíthetem.


ui: diplomás, soha nem verekedő, törvénytisztelő állampolgár vagyok, de itt most érzem, hogy elő fog törni belőlem, ha szemtől szemben állok vele.


ui2: normális válaszokat szeretnék kapni


ápr. 12. 07:57
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%
Onnantól, hogy megütöd, büntethető vagy. Ennyit nem ér meg a dolog. Inkább üss egy párnát vagy bokszzsákot, azzal senkinek nem ártasz, de levezeted az indulatot! Egyébként maximálisan együttérzek, kitartás!
ápr. 13. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Nem old meg semmit. Teljes mértékben megértelek,átéltem ezeket én is.Egy letűnt korszakban megoldás volt a párbaj ilyen esetekre.De elmúltak ezek az idők.Nincs semmi törvényes eszköz a kezedben,el kell fogadnod a szituációt.Legjobb,ha kerülöd mindkettőt,amit helyesn is teszel.A rendőrség,bíróság nincs tekintettel a lelkivilágodra,érzelmeidre. Az idő majd megoldja.Aki meg itt látatlanul,alapvető ismeretek hiányában téged hibáztatott @ard le!1000 oka lehet egy megcsalásnak,de én egyet sem ismerek,amelyik azt tartaná a helyes útnak.A megcsalás,az megcsalás. Aki nem érti a szó jelentését,az egyszerűbb dolgokat sem ért.
ápr. 21. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!