Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Elmondanátok a majd 50 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondanátok a majd 50 éves barátnőtöknek ,aki 25 éve házas,2 felnőtt gyerekkel,hogy a férje már 1 éve csalja ,méghozzá ismerőssel? Ti szeretnétek ha fordított esetben nektek felnyitná ily módon valaki a szemeteket?

Figyelt kérdés

2023. jan. 3. 16:34
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/75 anonim ***** válasza:
86%
Személy szerint megköszönném az illetőnek.
2023. jan. 3. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/75 A kérdező kommentje:
Mondjuk én is..de őt sajnálom.Összezúznám a kis üvegvárát,viszont így meg már képtelen vagyok a szemébe nézni,hogy hazudok.Belebólogatok,hogy a férje éppen túlórázik vagy üzleti úton van,mikor pontosan tudom,hogy éppen mit csinál.Nem vagyok most okos...
2023. jan. 3. 16:42
 3/75 anonim ***** válasza:
37%

Lehet hogy tud róla, csak nem szól semmit, mert a vagyonmegosztás után nem kapna annyit, amiből új életet lehetne kezdeni. Sok ilyen van.

Meg van olyan is hogy szintén tud róla a feleség, nyitott házasságban élnek, mert a feleség nem akar szexelni, de az anyagi kényelem miatt válni sem akar.

Én nem szólnék bele senki magánéletébe, mert mint írtam elég sok verzió lehetséges és még majd rám haragudna meg az egész család, hogy keverem a sz*rt.

Azt neked kell tudnod, hogy ti milyen viszonyban vagytok, mennyire viselné ez meg a barátnődet.

Mert én már olyat is hallottam aki ilyen esetben a barátnőre haragudott meg, mert "szétrombolta" a tökéletesnek gondolt házasságát (megzavarta a feleséget miközben ő szerette a homokba dugni a fejét). Ahány ember annyi féle módon képesek erre a hírre reagálni.

2023. jan. 3. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/75 anonim ***** válasza:
24%
Nem szólnék neki. Szerintem úgyis tudja. Az meg hogy homokba dugja a fejét, csak rá tartozik. Miért fedném fel hogy tudok róla hogy megcsalják ha ő titkolja? Nehéz lehet neki, nem kell plusszba belerúgni még egyet. Pont nem egy barátnőtől.
2023. jan. 3. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/75 anonim ***** válasza:
85%
Én akarnám tudni. De én valószínűleg névtelen módon üzenetben írnám meg.
2023. jan. 3. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/75 anonim ***** válasza:
91%
Én nem tartanàm a barátnőmnek azt, aki nem szól róla, és soha többé nem állnék vele szóba, ha megtudnám. Aki a barátnőm, az úgyis tudna a nyitott házasságról meg egyéb felállásokról…
2023. jan. 3. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/75 anonim ***** válasza:
88%
Az is igaz amit 6-os mond, egyáltalán milyen barát az olyan aki tudja és hallgat?? Ha megtudnám és hogy ő tudta akkor a pasi mellett őt is dobnám feltétlenül.
2023. jan. 3. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/75 A kérdező kommentje:

Na látjátok hány féleképpen látunk egy helyzetet.Szó sincs nyitott házasságról! 10 éve is megcsalta a férje,akkor csak a gyerekek miatt nem váltak el,mert kiskamaszok voktak,de ott sok minden megváltozott.Barátnőm kerek perec kijelentette,hogy mégegy megcsalás és nincs visszaút.Persze hogy csalta azóta neg,de mind pár hetes futó kaland volt.Ez most már egy éve tart és nagyban csinálják..néha úgy érzem a férj direkt keresi,hogy lebukjon.

Biztos,hogy nem tud róla a barátnők,40 éve ismerem,tudom milyen volt mikor először megcsalta..nekem mesélte el.Milyen barátnő vagyok ha hallgatok? Akkor védem a csalót! Nem tudok dönteni.Ha egy vásárolt eldobható számról küldök neki smst és pár képet,aztán eodobom a számot,le tudja nyomozni ki vokt?

2023. jan. 3. 17:18
 9/75 anonim ***** válasza:
78%
Én szóltam jeleztem, vagyis nagyon durván celozgattam rá. Nyilván tudta, csak nem akarta tudni. Addig várt amíg a férje el nem hagyta, majd játszotta a megcsalt mártír szerepet, közben végig tudta.
2023. jan. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/75 anonim ***** válasza:
88%
Igen szólnék és bár én többször jeleztem a bnőmnek hogy figyelj baj van (nem tudtam konkrétat de egyrészt látszott a változás a férjén meg nem volt szex köztük hosszú ideje), a bnőm képtelenségnek tartotta...mig egy napon eléállt a férje hogy akkor 3nap múlva költözik. Máig nem tudott magához térni. Igy igen én tudni szeretném mert nem az a jó barátnő aki megvéd mindentől hanem aki felráz ha hülye és vak vagyok
2023. jan. 3. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!