Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mi történt a férjemmel vajon?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történt a férjemmel vajon? Még csak fél éves házasok vagyunk.

Figyelt kérdés
Két hónapos babánk sokat sír, én fáradt vagyok és sokszor morcos, keveset mosolygok az utóbbi időben. Ő ezt sérelmezi és azt mondja, ő egy mosolygós lányt vett el, én meg mindig szomorú vagyok. Pár napja folyamatosan kommandózik a telefonjával, még a wc-n is azt nyomkodja. Mikor szóvá tettem, azt mondta, neki fontos a beszélgetés, velem meg mostanában nem lehet. Mit tegyek? Hagyjam rá, majd visszatér hozzám a mátrixból, vagy mérgelődjek vele emiatt? Borzasztóan hiányzik, annyira egyedül érzem magam a napi problémákkal és a kisbabánkkal. Segítsetek tanácsokkal, mit tehetnék?

2012. jún. 4. 00:16
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Hát eléggé gyanús...
2012. jún. 4. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
70%

Kérj segítséget valakitől.


nagymama

nagynéni

testvér


vigyázzon a picire néha 1-2-3 órát

hogy te tudj pihenni

vagy magaddal foglalkozni

bevenni magad a fürdőszobába


vagy elmenni egy fodrászhoz, kozmetikushoz


ennek így a leírtak alapján nem lesz jó vége.


ha bevágod a szomorú kutyafejet akkor csak elveszed a maradék kedvét is.

2012. jún. 4. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
91%
Rásóznám a gyereket pár napra. Utána megnézném mennyire mosolygós.
2012. jún. 4. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim válasza:
100%
beszélj vele. mondd el, hogy úgy érzed, hogy te is tudod, hogy valami nincs rendben most a kapcsolaotokban, nem tudod, hogy mi lenne a megoldás, szeretnéd, ha segítene benne... bocs, hogy bénán fogalmazok...
2012. jún. 4. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
55%
Te vagy az,aki néha ordibál a gyerekével és hisztizik,ha sír? A férje pedig kirándulni hívja meg programokra,de nem akar elmenni?
2012. jún. 4. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi,nem te vagy az. Megtaláltam a kérdést,amire azt hittem:

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..

2012. jún. 4. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
34%

Miért kéne most ezen annyit stresszelned?

Ott az a csöppség,szinte újszülött,rá koncentrálj teljesen!

Ha valamit tett a férjed(ha ettől félsz)úgysem tudnád megakadályozni,ahogy mi sem tudnánk fordított esetben.

Segítsenek többet a nagyszülők,családtagok,ne te próbálj mindenben helytállni.És a férjed is vegye ki a részét.

2012. jún. 4. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
18%

Hát, kettőn áll a vásár, az ti esetetekben is. Próbálj kicsit pozitívabb lenni, tökmindegy, ha nincs jó kedved, a férjed kedvéért színleld egy kicsit. Ha csak ennyi kéne neki a boldogsághoz, szerintem ez nem lehetetlen kérés.

Ő pedig csak bedurcázott, azért lóg a telefonján, h hátha így felkelti a figyelmedet. Ami meg is történt, csak te ahelyett, h kedveskednél, mosolyognál neki, inkább számonkéred és kombinálsz.

Ha van rá lehetőség, egy pár órára kérj meg valakit, h vigyázzon a babára, és ha csak sétálni mentek, vagy fagyizni egyet, az is teljesen jó program. Ezalatt tudnátok kicsit kettesben lenni, beszélgetni, és a baba sem szenvedne semmiben hiányt.

2012. jún. 4. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Próbáltam már vele beszélni, de nem tudtam sírás nélkül elmondani, mennyire bánt ez. Azt mondta, úgy érzi, mintha nyomozgatnék utána, pedig inkább nekem van folyton az az érzésem, hogy nem mond igazat és titkolózik. Nem volt ilyen, még egy jó hónapja én voltam a világ legboldogabb embere, ő meg a tökéletes férj.. Fogalmam sincs mi történhetett. Sajnos nincs, akire a gyerek(ek)et rű tudnánk bízni, már olyan hülyeségek jutnak eszembe, hogy abbahagyom a szoptatást és vissza megyek dolgozni, hátha akkor nem őrlődöm itthon. Tudom, ez hülyeség és a baba érdekeit kell szem előtt tartanom, de így ő is csak folyton sírni lát. Nem lehet azért, mert a szexet utasítom el, inkább ő a passzív mostanában.
2012. jún. 4. 00:38
 10/25 A kérdező kommentje:

:) Nem ordibálok, bár talán kéne néha.. :)

Próbáltam színlelni is a jókedvet, ő szervezett programot, megnézette velem az Apocalypto-t, utána adott egy jóéjt puszit és elaludt. (talán rémálmaim is lesznek, aki látta a filmet, annak nem kell ecsetelnem, de fő a romantika) tehát nem értem. Megfogadom a tanácsaitok és összeszedem magam, megpróbálok mindig mosolyogni, beszélgetni vele, majd kiderül, mit akar.

2012. jún. 4. 00:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!