Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan szedjek fel gyorsan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szedjek fel gyorsan pár kilót?

Figyelt kérdés
Eleve molettebb testalkatú voltam mindig, a férjem is így ismert meg, és vett feleségül. Azonban van egy 4 hónapos babánk. Mióta megszületett 85 kg-ról 66ra fogytam. A férjem ezt nem nézi szép szemmel.. Pontosabban, kifejezte hogy így nem tetszem már úgy neki.. Fogalmam nincs miért fogyok. Eszek is, tápszeres a pici, szóval nem lehet a tejtermelésre sem fogni mert sajnos hamar elapadt. Stresszelek sokat a pici miatt sajnos. (Talán ez az oka) Szeretném ha rendbe jönne a párkapcsokatunk. De mióta fogyok lefele, nagyon megromlott a kapcsolatunk és minden napos a veszekedés. :(

máj. 7. 19:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
67%
Gratulálok, okos dolog volt egy ilyen gyökérnek szülni.
máj. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
95%

Cseréljünk! Én pont fordítva vagyok...

Hogy csináltad?


A kérdésre pedig, gondold végig ezt a házasságot. Ez nagyon undorító viselkedés. Az enyémet is zavarja, de nem hangoztatja. Engem jobban zavar.

Amugy meg több édesség, az a stresszre is jó

máj. 7. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem menj el és vizsgáltasd ki magadat! Az extrém fogyás, mindig valaminek az egyik tünete. Lehet emésztőszervi gyulladás, colitis, Crohn, pajzsmirigy túlműködés stb stb. Vagy szimplán tényleg a stressz, akkor pedig fizessen be egy pszichológushoz, hogy rendbe tedd magadat! Az, hogy vegzál téged a súlyod miatt, az semmiképpen sem fog rajtad segíteni, mert nem akaratosan fogysz.
máj. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Hány kilósan kezdted a terhességet?
máj. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez a férji viselkedés olyan, mint amikor valaki csodálkozik a szélütött mellett, hogy az lebénul és nem tud beszélni, és elmegy haverozni, hogy megossza velük ezt az érdekességet - ahelyett, hogy mentőt hívna.

Mit tett eddig a férjed, hogy kiderítse, milyen súlyos betegséged lett?

Mert ez extrém fogyás.

máj. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
13%
sertésinditó táp meg scitec jumbo, nem viccelek
máj. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
74%
Hát a stressz az tényleg lehet az oka. Aki még nem tapasztalta a saját bőrén, hogy mennyiféle betegséget, állapotot, tünetet okozhat a stressz, az szokszor el se tudja képzelni. A tartós stresszhelyzetnek elsöprő ereje van sajnos az egészséget illetően. Neked fogyás másnak kihullik a haja, a harmaidknak gyomorfekélye lesz, a negyediknek ín- és izomfájdalmai... Kinek mi.
máj. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Havi 5 kg az rengeteg! Ha nem áll le, tényleg kérj egy részletes vérképet! Egyik barátnőm volt igy hogy szinte elfogyott hiába evett, aztán kiderült hogy durván cukorbeteg.


A férjed meg egy s€ggfej! Tényleg eszébe se jut hogy ez bajt is jelenthet?! Csak az számit hogy neki nem tetszik?

máj. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

79el kezdtem a terhességet, 85el császároztak. Úgyszintén 79el jöttem haza. És jelenleg vagyok 66.

A vérképlet elég hozzá hogy rájöjjek mi okozza?

A hajam is hullik nagyon egyébként.

máj. 8. 04:43
 10/13 A kérdező kommentje:
A férjem szerint nem eszek eleget.. napi 1-2x eszek, néha kis gyümölcs. De van hogy nyügösebb napja van a picinek, emiatt sokat vagyok vele így 1x eszek.. most amúgyis extrém nyűgös egy hónapja a kicsi. Igényli a törődést, másképp nincs el, vagy van hogy akkor sem.
máj. 8. 04:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!