Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mennyire van rendben hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire van rendben hogy a férjem ennyire elhagyja magát? Ennyire fáj egy ilyen műtét?

Figyelt kérdés

Szóval 4 napja vették ki a mandulajat, és azóta konkrétan fekszik. Max enni kel fel, azóta egyszer fürdött. Nekünk van két gyerekünk (3 es 5 évesek) ráadásul pont betegek, én vagyok velük 4 napja, ő még konkrétan a tányérját sem rakja el maga után.

Amúgy is általában én csinálok mindent szinte, de most semmit nem csinál. A gyerekekre rá sem néz, kb hozzánk se szól.

Volt nekem is két császárom, tudom milyen a fájdalom. De ez hogy konkrétan mint valami halálos beteg...

Én császár után furdettem a gyereket. Sőt a második után pár nappal főztem.


ápr. 22. 14:01
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
51%

De ha két gyereked van, vagy csak egy és ennie kell annak a gyereknek, mosni kell rá ha kisebb ha nagyobb akkor ki fogja megcsinálni hogyha a férj nem teszi meg? A két gyerek, egy gyerek? Vagy a nagymama? És ha nincs ki aki segítsen a nőnek?


Azért ne beszéljetek már hülyeségeket, valaki nem mártírkodik hanem muszáj megcsinálnia mert más nem fogja!


Az persze nincs rendben, hogy most a kérdező nem érti miért nem segít még annyit se mint olykor szokott, hogy magából indul ki mert minden ember szervezete, tűrőképessége, fájdalomtűrés határa máshol van, de akkor se kéne mártírnak beállítani őt és hülyének se.

ápr. 22. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
95%
Igen. Ennyire fáj. Te vállaltál egy rakás gyereket egy olyan emberrel aki amúgy se csinál semmit. Én nem a műtéten livagolnék.
ápr. 22. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
100%
Ne az zavarjon, hogy egy műtét után kicsit fetreng meg sajnáltatja magát, az a pár nap bárkinek belefér. Az zavarjon hogy amúgy is egy here. Ha nem nyelnéd a frusztrációt meg a mérget nap mint nap a léhűtő urad miatt, akkor ilyenkor, mikor tényleg szüksége van rá, jó szívvel tudnál gondoskodni róla, mert nem azt éreznéd, hogy a végletekig ki vagy használva.
ápr. 22. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
70%

Azért ne beszéljetek már hülyeségeket, valaki nem mártírkodik hanem muszáj megcsinálnia mert más nem fogja!


Persze, teljesen igazad van, MOST neki kell vinnie egyedül, mert a férje is lábadozik. Nem is cseszegetném most, míg össze nem szedi magát, mert felnőttkorban én is úgy tudom, hogy rettentő fájdalmas.


Az, hogy amikor szült, utána rögtön ő már másnap vagy mikor főzött meg nem tudom mit csinált a császár után - hát nincs neki férje? Anyuka, anyós, hugi? Férje hol volt mindeközben? Erre írtam, hogy nem kell mártírnak lenni. Úgy általában. Nem most. Most el kell lássa a családot egyedül, egyértelmű.

ápr. 22. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
95%

Igen, most egyedül kell csinálnia, ez logikus, de amúgy is maga csinálja mert az a semmirekellő férj le se szarja. Eléggé baj, hogy szült neki két gyereket, de már nem mehet vissza a múltba! Ha felépül az a lusta dög akkor kéne neki megmondani, hogy vagy kiveszi a részét a háztartásban, gyerekek körül vagy megcsinálja magának, akár válni fog a kérdező.

Nem kell kiszolgálni őt, a gyerekek más téma.

ápr. 22. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
61%

"Én császár után furdettem a gyereket. Sőt a második után pár nappal főztem."


Húha:D Ugye ezt a mondatot te sem gondoltad komolyan?:D


Szegény férjed.. Gyógyulást neki.

ápr. 22. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
96%

"Anyuka, anyós, hugi? Férje hol volt mindeközben?"


És ha egyik családtag se hajlandó segíteni, messze él, nem él akkor mi van?

ápr. 22. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
100%
Az a mártírkodás, ha utólag vered a melled, hogy te bezzeg akkor is megfőzted az ebédet, miközben a felszakadó sebedből ömlött a vér, nehogy már más a kanapén feküdjön mert fáj valamilye. Miközben az lett volna a normális, ha te is fekszel, a másik meg segít, én ezt nem így fogalmaznám meg, hogy mindenkinek ekkora fszagyereknek kellene lennie, mint nekem, hanem belátnám, hogy a férjem mindig is egy barom volt.
ápr. 22. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
86%
Hát ja, be kéne látni, hogy egy lusta here a férje, de hát a kérdező még nem tart ott, de már kezd arrafelé tartani.
ápr. 22. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
100%

Hozzászoktattad, hogy kitörlöd a fenekét is ha úgy van és ezt pofátlanul ki is használja.

Kérdező, mindenki saját sorsának kovácsa.

ápr. 22. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!