Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hova meneküljek,hogy kezdjek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hova meneküljek,hogy kezdjek új eletet ebből a házasságból,kisgyerekkel?

Figyelt kérdés

A férjem ver. Havonta párszor. Nekilök tárgyaknak,hajamat tépi,arcomba csap. Nem iszik,dolgozik rendesen,sőt, a munkájában sikeres. Kívülről minden tip top ahogy lenni szokott. Nagy regényt tudnék írni,de akkor senki se olvasná. Írom a tényeket és kérlek kímeljetek meg attól,hogy tudtam hozzámenni és gyereket szülni neki. Barom voltam,tudom,de már késő.

5 éve vagyunk házasok, a ház a férjem néven van,nekem holtig tartó haszonélvezetem van,még közel harminc millió hitel van rajta.

Egy gyerekünk van,lassan egy éves

A férjem nem akar változni,nem akar válni,neki jó így. A gyerek szereti,játszik vele,de a gyakorlati dolgok az enyémek.

Én nem dolgozom,a gyerekkel vagyok otthon segítségünk nincs. Az ország másik végéből származom,abuzalo,alkoholista szülőktől,senkim nincs,nincs hová mennem.

A gyerek előtt külföldön dolgoztunk,hat évig, innen van a ház onereje is.(nem tartozik a lényeghez,de elejét akarom venni a kerdesnek, tartós betegséget és diakhitel visszafizetest is finanszíroztam, így csak az onerore futotta hat év alatt)

Férjemnek sincs jelenleg megtakarítása

Tényleg nincs senki,egy darab ember akihez fordulhatnek

Férjem nem változik,nem szeret,de válni sem akar. A veresnel még rosszabb,hogy érzelmileg abszolút hideg,egy fallal élek együtt,akit egyáltalán nem érdeklek. Ez egy jó ideje így van. Lehet van is valakije,ezt én soha nem tudom még,mert jól titkolja,gyakran utazik munka ügyben.

35 éves vagyok,nincs érdemi munka tapasztalatom,a külföldi munka kulimunka volt,csak egy angol nyelvtudásom van, és egy diplomám amit sosem hasznositottam. Nem tudok elválni,de ha el is tudnék,nincs hová mennem. Tényleg nincs egy darab ember sem akit érdekelne a sorsom. Engem viszont érdekel a lányom sorsa és nem akarok hogy így nőjön fel,hogy ezt látja,és magamnak is szeretnék esélyt adni,hogy ettől a mérgező embertől megszabaduljak.


Kerek mindenkit,ha kérdést tesz is fel,azt úgy tegye,hogy segítő szándékkal,ami közelebb visz a megoldáshoz. Hatalmas önerő kellett,hogy ezt nagyjából összeszedetten leirjam. Halvány lila hozom sincs mit tehetnék,hogyan,merre induljak. Ha nem lenne a lányom,nem lenne kérdés sem,mert akár munkasszallora is mennek,valahogy megoldani. De itt a lányom,aki a világot jelenti nekem,és még nincs teljesen egy éves.



márc. 17. 22:45
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
100%

Keress ügyvédet!

Annyi biztos, hogy a haszonélvezőnek több joga van, mint a tulajdonosnak.

Attól, hogy ő nem akar válni, a bíróság még szétválaszt titeket, ha nem jelenik meg a tárgyaláson akkor is.

márc. 18. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 A kérdező kommentje:

Sehol sem írtam hogy a kapcsolat elejétől ez van.

Nem volt ő mindig ilyen, sőt. De egy áldozathibaztatónak nem fogok magyarázkodni.

márc. 18. 08:53
 33/41 anonim ***** válasza:
95%

Feljelentés, látlelet. Távoltartási végzés.

Válás, utána polgári perrel a szart is kiverés belőle.

márc. 18. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
87%

#29

Pont ez nem hiányzik egy bántalmazottnak! Áldozathibáztatás!

Es te miért nem tiltottad mindenhonnan? Csak egy gombnyomás, vagy kattintás, és kész. Nekem is mindenhol tiltva van, kivéve az e-mailt, de az is csak mert van gyerekünk, valahol törvény szerint is muszáj kommunikálnunk. De a személyeskedeseire nem kell reagálni.


Szóval időben ki tudtál lépni, örülj neki, de ne rugj bele abba aki bármilyen okból nem tudott előbb!


A milfimádó meg akkor írogasson ha komolyan gondolja hogy befogadna egy vadidegen nőt egy pelenkás gyerekkel, akit biztosan megvisel a változás. És ha vállalja hogy a férj esetleg időnként felbukkan hogy jól megverje!

márc. 18. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
100%
Kerested valamelyik szervezetet?
márc. 18. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
93%
Mindenképpen ügyvéd. Ha nincs pénzed, keress olyat, aki ingyen is ad tanácsot, vannak ilyenek. Kezdj el bizonyítékokat gyűjteni, tanúkat. Mindenről kérj számlát, amit a gyereknek vettél, gyt miatt hasznos lesz. Látlelet, ha úgy megüt, hogy nyoma marad. Utána távoltartási végzés, elindítod a válást, kirakod a házból. Nyersz egy kis időt, összeszeded magad, nagylevegőt veszel, és megkeresed a régi ismerőseidet külföldön. Apa beleegyezése nem kell, ha nem akarja, bemész a gyámügyhöz, nekik joguk van helyette aláírni.
márc. 18. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
68%

Nem kell ide ügyvéd, ez büntető törvénybe ütköző dolog.

Jelentsd fel a férjedet, kérj távoltartási végzést.

Emailben is lehet feljelentést tenni, meg csak be sem kell menni.


Ők KÖTELESEK kivizsgálni az esetet. Elmondod, hogy félsz, és attól tartasz, hogy korlátoz majd a cselekvőképességedben.


Az, hogy mi lesz a házzal az mindegy. A te életed a fontos, meg a gyereké.

Tedd meg emailben feljelentést, és kérj végzést. Ha legközelebb megüt, akkor pedig 112. Minden alkalommal, egyből.


Ügyvédre a férjednek lesz szüksége.

A többi lépésről a családsegítő meg a többi szervezet tájékoztat.


29# pedig süllyedj a föld alá szégyenedben.

márc. 18. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
46%

1. A házból kirakod, te vagy a haszonélvező.

2. Elválsz tőle

3. Gyerektartást beszeded

4. 20 évig még fizettedted vele a hitelt, a gyerekre és a te sérelmeidre hivatkozva

márc. 18. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:

Először is meg kell teremtened magadnak az anyagiakat, barmilyen munját vállalj el ami kicsit többet fizet mint a minimalbér! Angol tudassal el tudsz menni aszisztensnek barhova! A kislanyod igen bolcsis lesz de jobb lesz hidd el. Amennyit tudsz tegyel felre megtakaritas szamlara!

Ha ez meg van par honapig dporoksz es el tudsz menni alverletbe. A kislanyodat szoptatod még? Probald meg leszoktatni at fogja aludni az éjszakat. Nalunk is ez volt. 3 napig sirt de azota 10 orat alszik!

Szoval keress munkat. Ha ferjed kerdezi miert akkor azert mert nem erzed otthon jol magad tarsasagra vagysz.

Bar lehet ha minden kotel szakad az is jobb ha az alkoholista szuleidhez mesz el! Nagynened vagy nagybacsikad sincs?

márc. 18. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Az alkoholista szüleimnél bármi jobb,lassan tíz éve nem is láttam őket,hála isten. Azt hiszem apam talán már meg is halt (apamat már még régebben nem láttam).

Nem akarok részletekbe menni,de sikerül megoldani,úgy néz ki. Köszönöm mindenkinek a választ.

márc. 19. 10:12
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!