Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Változott már meg annyira...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Változott már meg annyira párod, te, a kapcsolatotok, bármelyik, hogy teljesen új, teljesen más embernek, szinte idegennek érezted őt? Hogy lett tovább?

Figyelt kérdés
márc. 10. 16:45
 1/5 anonim ***** válasza:
58%

Egy nehéz időszakunkban a családja pesztrálta ezerrel, hogy dobjon már ki, úgy sem boldog velem (nem kedveltek otthon) és addig helyeztek rá nyomást amíg megtette. Aznap még a jövőnkről és a problémáink megoldásáról beszéltünk. Mikor indult volna hogy találkozzunk mégegyszer elkapták otthon egy kicsit drasztikusabb lelki fröccsel, így utána elhagyott, miközben üvöltve zokogott.

Amikor nagy nehezen valóban elment akkor teljesen idegennek láttam őt, mondom, ez nem az én kedvesem, aki maga mondta, hogy harcolni akar értünk.

4 napig nem beszéltünk, utána összefutottunk a városban és beszéltünk pár szót. Egy hétre rá újra együtt voltunk és elhatározta hogy minden családi harmónia ellenére nem fogja hagyni, hogy bármelyik szerette is befolyásolja.

márc. 10. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Igen, szakítottam vele.


Nem jó irányba változott.

márc. 11. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Igen, az exvőlegényem. Miután megérte a kezem, nagyon megváltozott. Ok nélkül féltékenykedett, szerintem előtört belőle valami beteg birtoklási és irányításmánia. Egyre többször mondogatta, hogynem kéne annyit találkoznom a barátaimmal, fiúkkal egyáltalán nem illik egy lánynak barátkozni,azok úgyis csak elcsábítanak és megdugnak, idővel az is zavarta hogy a hobbimmal foglalkozom ahelyett hogy vele lennék. Mikor már konkrétan azt mondta erre-arra hogy " megtiltom" konkrétan kiröhögtem, erre üvöltözött velem. Ekkor már szakítani akartam, de könyörgött, ígért fűt fát hogy megváltozik, sajnos adtam neki még egy esélyt. Pár hétig visszafogta magát, aztán minden ment tovább ugyanúgy:(

A csúcson egy összeveszés után lelépett, megcsalt, hazajött, bevallotta, könyörgött, de nem érdekelt már, közöltem hogy részemről vége, erre felpofozott. Visszaütöttem, aztán üvöltözött, veszekedett velem, öngyilkossággal fenyegetőzött ha szakítok, majd ellökött és bezárt a szobába azt kiabálva, hogy én soha nem hagyhatom el.

Az ablakon át szöktem meg. Szerencsémre a földszinten lakott.

márc. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
1. Elhagyott mert a családja azt mondta? És ezek után te még újra összejöttél vele? Jesszus...
márc. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Persze. Ezért váltunk el. Tudod hogy a válások legnagyobb százalékát (és a nem válással végződő pokoli együttmaradásokat) az okozza hogy "ez nem az az ember akihez hozzámentem/elvettem"? A megcsalás is ide tartozik, mert a hősszerelmes nem csal meg, csak az a másik akivé vált.

Én nem megcsalás miatt váltam, de tökéletesen illik az ügyünkre ez a meghatározás, hogy nem ehhez az emberhez mentem hozzá, nem ezt szerettem.

Mindemellett nem ábrándultam ki teljesen mindenből és mindenkiből mert újra férjhez mentem és ez most sokkal de sokkal jobb.

márc. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!