Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Csak az én férjem ilyen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak az én férjem ilyen?

Figyelt kérdés

Három napja betegeskedem én is és a gyerek is, a férjem eddig itthon maradt home-officeban, de ma mondtam, hogy menjen be, mert a főnöke beszélni akart vele.


Épp hasmenéssel küszködök a wc, mikor látom a reggeli eszmecserét messengeren. Megkérdezte a rokonoktól ők meggyógyultak-e, majd írta, hogy “mi teljesen jól vagyunk”. 😂


márc. 8. 09:10
1 2
 1/18 anonim válasza:
77%

Várjál...

És neked szólt a főnöke hogy beszélni akar vele?

Mit csinálsz te a főnökével?

márc. 8. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
#1 Nem, pont ott voltam, mikor este írt neki a főnöke, hogy tudnak-e másnap beszélni az egyik feladatról.
márc. 8. 09:17
 3/18 anonim válasza:
74%
Most mi a baj? 3 napig otthon volt!legyen már benned annyi hogy ezen nem akadsz fent!
márc. 8. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Csak viccesnek találtam. Ennyi bunkót :/
márc. 8. 09:24
 5/18 anonim válasza:
18%
1 vagyok és még bunkó is. Legyél kedves a főnökkel hogy jó sok fizuemelést kapjon a ház ura
márc. 8. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
26%
És itt az "ilyen" az mire vonatkozik?
márc. 8. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem a többi válaszoló félreérti, hogy mi a probléma.

A kérdező azt furcsállja, hogy a férje azt írta, hogy ők már teljesen jól vannak, holott a felesége és gyereke még betegek.

Szerintem is fura, kicsit mintha elfelejtett volna titeket vagy nem figyelt, hogy mennyire rosszul vagytok még. De azért egy ekkora kis üziből én még inkább nem vonnék le semmilyen következtetést, lehet, hogy csak meg akarta őket nyugtatni vagy ilyesmi

márc. 8. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
40%

És mi a vicces?


mi teljesen jól vagyunk”. 😂- ez a mondat?


Eszedbe jutott esetleg, hogy rád magára és a gyerekre gondolt, szóval az egész családra, nem csak rád?


Ez nem is kérdés, ezt a kis vicces posztot a face-s Asszonysutuorgoba tedd ki, ott majd biztos nevetnek rajta

márc. 8. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
18%

Az a vicces, hogy többes számba beszélt vagy mi.


Szóval nem az a baj, hogy azt írta, hogy jól vannak, hanemhogy többes számba írta...szerintem

És ez a vicces a kérdezőnek.

márc. 8. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
42%

Ennek a betűhalmaznak semmi értelme. A sztori eleje és vége nincs összefüggésben.


Ennyire unatkozol?

márc. 8. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!