Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit tennél ha a férjed az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél ha a férjed az éves bonuszát hajbeültetésre akarná költeni, mikor nem is nagyon kopaszodik?

Figyelt kérdés
Egy minimálisan mikiegeresedik neki, de egyáltalán nem durva igy hogy 37 éves. Annak a pénznek lenne jobb helye is sok helyen.

#kopaszodás #hajbeültetés #mikiegeresedés #jobb helye is lenne
jan. 4. 18:12
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
13%
Idegzsábát kapnék, majd megkérdezném magamtól, hogy ki ez az ember, akihez férjhez mentem és vajon miért tettem ezt?
jan. 4. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
56%
Oke, ezt nem tudom. De mivel gyerekunk nincs, az en ferjem ha kopaszodna, nagyon szeretnem, ha visszavarazsolnak a hajat, ilyen aron, ha kell. Nalunk az volna, hogy semmikepp nem mernem felhozni, mert csak megbantanam.
jan. 4. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
79%
Az ő pénze. Arra költi amire akarja.
jan. 4. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
77%
Zarojel. Nokent kerdezem. Mukorom, hajfestes fodrasznal, harcsaszaj, stb. Miert csoro ferfi a szemet, ha mar a mikieger is zavarja?
jan. 4. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
93%
Ha ő ettől boldog és így teljesedne ki hagynám.
jan. 4. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
92%
Mivel ő is támogat engem, egy rossz szavam se lenne 🙂
jan. 4. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
60%

"Annak a pénznek lenne jobb helye is sok helyen."


gondolom nálad

jan. 4. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 A kérdező kommentje:
Nem kedves utolsó, a gyerekeinkre gondoltam....
jan. 4. 18:31
 9/46 anonim ***** válasza:
68%

Azért mondjuk efféle lájtos mikiegeresedésre pénzt költeni elég hülyeség:

[link]


Tényleg ilyen, vagy ennél rosszabb? Ez még nem gáz, lehet várni pár évet a nagy beruházással.

jan. 4. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 A kérdező kommentje:

kb: ilyen, de inkább jobb!

Hiába mondom hogy két bicikli a gyerekeknek jobb ötlet, mint ez a hülye hajbeültetés.

jan. 4. 18:40
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!