Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit lehet kezdeni egy szemét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet kezdeni egy szemét férjjel?

Figyelt kérdés

20 évvel öregebb, és velem szemétkedik hogy én nem leszek öreg , meg az én munkám semmit nem ér meg a volt felesége jobban keres, meg jobb volt az ágyban.

Közben a valóság meg az hogy nincs önbizalma azért ócsárol engem.



#Selejt férj
2023. nov. 16. 06:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
57%

Nekem is volt hasonlo exem 40 feletti.

Ő is lenézte a munkámat pedig ő is home-ban volt, és úgy állította be hogy rajta kívül ugy se találnék mást mert sok a ragbaszakadt férfi (ebben igaza is van hogy borzalom nehèz egy épkézláb pasit találni), de én jó voltam neki az ágxban mert sok szexpartyja volt és ez is baja volt hogy hiába lenne más nője azok csak rosszabbak az ágyban tehát hiába lenne mással ha megcsalna se érné meg neki, és ez is zavarta!

Aztán véletlen összejöttem egy másik pasival aki sikeres joképű nála sokkal jobb, akkor fordult csak meg ez az egész.

Elkezdett a barátommal vesenyezni, olyan kocsit vett ami neki van, próbált megvenni visszahódítani, zaklatni is.

Akkor lettem neki csak èrtèkes amikor másik nála jobb pasi "lenyúlt tőle".

Sok pasi úgy van vele hogy amig szingli meg hű a nő, azt hiszik magukról hogy ők az isten, de ha a nönek udvarolnak pasik, körbe vannak "dongva", akkor meg hirtelen a nő lesz az istennő. Meg az az istennő, akit nem kapnak meg. Csak az az értékes.

Aki kéznél van az meg nem. Azt tapossuk lefelé.

Azóta sincs senkije. Csak futói.

2023. nov. 16. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
0%
*tagbaszakadt
2023. nov. 16. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

A gyerekem előtt olyanokat mond hogy ócska k.

Azzal szoktam fenyegetni hogy a lányunk elmeséli az iskolában a dolgokat amiket itthon hall.

Hátha ciki lesz neki és akkor nem mocskolódik annyit.

Az a baj hogy hiába diplomás, egy primitív r. családból származik. Italozás, bűnözés is volt a családjában.

Ő hiába tanult a géneket nem tudja levetkőzni.

A “ tesvírei” 6 általánossal vannak.

2023. nov. 16. 07:18
 4/14 A kérdező kommentje:

Magyar vagyok. Ő is az.

A rokonait ,testvéreit akkor láttam először amikor már megszületett a lányunk. És sötét bőrűek. 4 ből 2 börtönviselt.

De most ha látsz egy fehér embert, diplomás, lehazudja a csillagokat az égről, meg ő szerelmes meg gyereket akar….nem gondolsz rosszra nem gyanakodsz.

2023. nov. 16. 07:29
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk el lehet tőle válni. Nyilván hozzá sem kellett volna menni, de ez már veszett fejsze nyele.
2023. nov. 16. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd ott...nem bonyolult.
2023. nov. 16. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Ne azt tanítsd már a gyerekednek hogy egy nőnek tűrnie kell mert senkik. Lépj le.
2023. nov. 16. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem válsz el nem lesz jobb sose. A gyerek egy dolog. Igen, van hogy összetartja a családot, de ennek biztos nem tenném ki a gyerekem. Sosem beszélne velem így a férjem, pláne nem a gyerek előtt.

Van egy közeli ismerősünk, a férje alkoholista, a gyerek azt látja folyamatosan be van rúgva, undorítóan beszél ő is a felesêgével társaságban is. De a nő ennek ellenére szereti. Ezzel nem tudunk mit kezdeni, hiába mondjuk neki hagyja el.

Te felismered a problémát, akkor lépni kell.

2023. nov. 16. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
55%

Mondjuk hagyd el! Nem is értem ez miért kérdés.

Ahogy azt sem, hogy szülhetnek emberek úgy gyereket, hogy azt se tudják valójában kinek szülnek… Sose találkoztál a családjával gyerekvállalás előtt? Azért ez nagyon alap egy komoly párkapcsolatban, főleg egy házasságban. Se egy családi összejövetel, se egy közös szülinap/karácsony, de legalább az esküvőn?

Az is elég nehezen hihető, hogy gyerek előtt minden happy volt, kedves és rendes férj volt, aztán gyerek után hirtelen átkapcsolt tahó üzembe és el kezdett össze-visszakrvázni. Nyíltan eső után köpönyeg, de talán jobb meg kellene válogatni kivel köti össze az ember az életét és főleg hogy kinek szül….

2023. nov. 16. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Válj el tőle.
2023. nov. 16. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!