Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Bevállalnátok a távolságot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bevállalnátok a távolságot jobb élet reményében?

Figyelt kérdés
Még egy éve se vagyunk házasok és úgy hozta az élet egy rokon által, hogy a férjem külföldön dolgozhatna magas fizetésért, de több okból én jelenleg nem mehetek vele. Az egyik ok, hogy 2 éves tanfolyamra járok, még nincs vége és később ezzel szeretnék foglalkozni akár külföldön is, ha úgy alakul. A másik ok, hogy van egy cicánk, akit nem lehet csak úgy megfogni és kivinni, komoly szervezést igényel és olyan lakást, ahol megengedett a kisállat. Van még több kisebb ok is, de ezek a legfontosabbak. Aránylag jó munkánk van itthon is, de albérletben élünk, saját lakásra még kilátasunk sincs. Gyűjtögetünk, de egy minigarzon önerejéhez sincs elég pénzünk és ahogy mennek fel az árak egyre jobban úgy látjuk, hogy nem is lesz. Csok, babaváró nem játszik, így viszont el vagyunk itthon lehetetlenìtve. Amitől nagyon félünk az a távolság, 7 éve vagyunk együtt és azóta maximum 3 nap volt, amit külön töltöttünk. Nem is tudom hogyan boldogulnánk már egymás nélkül, de azt érezzük muszáj bevállalni, mert ilyen árak mellett, ami itthon van, az anyagi helyzetünk csak egyre rosszabb lesz, az idő meg telik. 29 évesek vagyunk, nagyon nincs mire várni. Ti bevállalnátok? Esetleg van itt olyan, aki már bevállalta és nem bánta meg?
2022. márc. 16. 09:03
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
78%

Te gondolom itthon nem online tanulsz, tehát ha kimész abba kéne hagyd a tanulmányaidat. Én ezt semmiképp se pártolnám.

Másrészt semmit se írtál arról, hogy a láthatás miként valósulna meg. Hazajárna a férjed? Milyen gyakran? Illetve ha most nem él a lehetőséggel, egy év múlva is lesz rá opció?

2022. márc. 16. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
83%
Ne menj ki miatta.
2022. márc. 16. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:

Igen, abba kellene hagynom, amit én sem szeretnék.

Valóban nem írtam, de 3 havonta járna haza 10 napra, illetve mivel én péntekenként általában nem dolgozok kimehetnék hozzá úgy, hogy csütörtök délután indulnék és vasárnap délelőtt haza jönnék. Ezt olyan havi 1x mindenképp meg tudnánk oldani, ennyi időre a cicára is tudna valaki vigyázni. 1400kmre van a munka hozzánk, ami nyilván sok egy ilyen hétvéges megoldáshoz, de nem kivitelezhetetlen. Azt sajnos előre nem tudhatjuk, hogy később is lenne-e rá lehetőség, de a rokonunk most ajánlotta fel a segítséget, később lehet nem tenné meg.

2022. márc. 16. 09:21
 4/25 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem ha egy bizonyos időről van szó, és utána úgyis ugyanúgy összeköltöznétek, akkor simán. Ki lehet bírni, főleg ha tényleg szeretitek egymást.
2022. márc. 16. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 harebell ***** válasza:
66%
Én azt mondom, ő menjen, te pedig, ha úgy alakul, 2 év múlva utánamész. Addig ő megszokja, "megtanulja" az ottani létét, nem lesz elveszve, tud lakást is nézni meg képben lesz, mit hogyan kell elintézni. Te is meglátogathatod olykor, meglátod, hogy tetszik-e neked a környezet. Ha nem, még mindig ott a lehetőség, hogy egyszerűen ő visszaköltözik hozzád Magyarországra.
2022. márc. 16. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
53%

Utolsó voltam, de így meg végképp ki lehet bírni.

Ne szalasszatok el egy jó lehetőséget. Kibírjátok, ne aggódjatok.

2022. márc. 16. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Igen, ha elvállalja ez a terv, hogy én 1-2 év múlva költözöm utána. Persze nem tudjuk addig mit hoz az élet, de ebben gondolkodunk.
2022. márc. 16. 09:26
 8/25 anonim ***** válasza:
52%
A tanfolyamra minden nap be kell járnod?
2022. márc. 16. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
66%

Milyen távoli országba menne, hogy csak 3 havonta tud haza jönni? Külföldi munkát sokan vállalnak, de mégis akár hétvégente itt vannak.

Egy munkalehetőség miatt nem rúgnám fel az életem. Ki tudja, hogy meddig fog az tartani, lehet egy hónap után megutálja, vagy csődbe megy a cég, és akkor mi lesz?

2022. márc. 16. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
68%
Én egészen biztosan nem mennék bele abba, hogy ő megy, én pedig maradok. Azért kötöttük össze az életünket, mert együtt akartunk lenni. Az egésznek a lényegét semmisíti meg az, ha nem lehettek együtt. Lehet, hogy összegyűlik a pénzetek egy lakásra, de mire összejön, totálisan elhidegültök egymástól.
2022. márc. 16. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!