Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ha a férjem azt mondja,szeret...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a férjem azt mondja,szeret a maga módján, az rendben van?

Figyelt kérdés
2022. jan. 7. 21:15
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha a "maga módja" neked is jó, akkor rendben van.
2022. jan. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
8%

Mindig a nő választ. Ha választ, jól választott, hiszen ő választ, dönt, élet és halál ura. Mikor nem választ valakit, akkor mindig ez a szöveg, hogy hát nem téged választott, törődj bele. Ebből következik, hogy akit választott, abba is bele kell törődni! Pláne ha házasok vagytok. Pénztártól való távozás után reklamációt nem fogadunk el! Hiába sose mondtam egy exemnek sem, hogy a magam módján szeretem, hanem teljes szívemből és mindent megtettem értük, szakítottak velem. Ezzel szemben itt vagy és panaszkodsz, hogy mi az, hogy a maga módján. Persze, hogy rendben van, mit vártál? Te választottad! Én meg normális férfiként sose mondanám senkinek, hogy a magam módján, hanem normálisan állnék hozzá, és nem kellek senkinek.

Erről beszélek, hogy vége mindennek, nincs már értelme az emberi kapcsolatoknak. A normális férfi nem kap nőt, a nő meg idejön panaszkodni, hogy rosszul választott. Fasza helyzet. Egyetek meg, amit főztetek!


f31

2022. jan. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
95%
Hát ez elég sovány...
2022. jan. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
2-es, köszi a segítséget
2022. jan. 7. 21:25
 5/19 A kérdező kommentje:
Arra lettem volna kíváncsi, hogy minden házasságra jellemző, hogy 10 év után ennyi érzelem van benne?
2022. jan. 7. 21:26
 6/19 anonim ***** válasza:
72%
Kedvencem amikor az ilyen emberek egy pofon után közlik ezt. Na ja, ez volt az ő módjuk, akit nem szeret az még "verést sem kap". Beteg világ ez, Huba.
2022. jan. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
86%

Mi például tíz évnél házasodtunk össze...

És bár már nagyon nem most volt, de mai napig naponta hallgatom, meg érzem mennyire szeret.

Tehát nem.

2022. jan. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
79%

Az ilyen hogy lehet a férjed? Az enyém nem lenne.

De mondjuk aki megkérdezi hogy egy ilyen suttyóság rendben van-e, az se százas.


De amúgy sztem trollkérdés, nem nő írta, csak a szokásos "butanővagyok, gyerealázz" kérdés pasi trolltól.

2022. jan. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, mennyi érzelem, ezt lehet mérni?

Ez a mondat nekem semmi nem mond. Ettől lehet, hogy a tenyerén hordoz, becézget, minden kívánságodat lesi és széles skálán az is, hogy leszar. Nem beszélve arról, hogy a te elvárásaid, és az, amit ő adni tud végtelen különbség lehet.

Ha a férjeddel is így kommunikálsz, akkor nem csoda, hogy úgy érzed baj van!

Kicsit konkrétabb lehetnél, mondjuk, hogy mit vársz, mit kapsz? Szóltál -e, hogy mást szeretnél?

2022. jan. 7. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Ez így elég ködös. Szeret a maga módján. Ez miben nyilvánul meg? Vagy épp miben nem?
2022. jan. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!