Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Fontos a házasság?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fontos a házasság?

Figyelt kérdés
Miért?

2021. máj. 24. 12:58
A kérdező szavazást indított:
Igen.
Nem.
54 szavazat
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
76%
Nem egy papír fogja erősebbé tenni a kapcsoaltotokat. Ismerek több olyan párt, akik nem házasok, csak együtt élnek, sőt már gyerek is van.
2021. máj. 24. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
26%

[link]


3 tervezett gyerek esetén 35+18 millió forint (támogatás+olcsó hitel) lehetősége, 2 gyereknél 13+20 millió forint lehetősége. Szeretlek bébi! <3

2021. máj. 24. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Ja és nem arra értem, hogy csak a pénz miatt vállaljatok gyerekeket (vagy többet, mint akartatok), de ha amúgy is valakik 2-3 gyereket akarnak, akkor hülyeség nem lehajolni ezért, amit ennyire dobálnának utánad. Nyilván nem túlvállalva magadat hitelekkel, hanem értelmesen végiggondolva mire van szükség belőle.
2021. máj. 24. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 Noren1989 ***** válasza:
60%
Pont annyira, mint a vàlasztàsok 😉
2021. máj. 24. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Úgy látom, eléggé fej-fej mellett vannak a válaszok. Viszont magyarázatok nem nagyon érkeznek.
2021. máj. 24. 13:27
 6/19 anonim ***** válasza:
82%
Ez már lerágott csont. Ha gyereket is akartok, jogilag rendezettebb a dolog. Nem mellesleg én nem szülnék olyannak aki képtelen kifejezni az elköteleződését irányomban. Tudom, hogy a papír nem garancia semmire, de nekem az a fontos, hogy kimondjuk.
2021. máj. 24. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
74%

A házasságkötés nem csak papír, azzal lesz tényleg egy család a pár. Ez a párkapcsolat következő lépése.


Egy kérdés a csak-papír hívőkhöz: Ha csak egy papír akkor miért nem lehet aláírni?!

2021. máj. 24. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem fontos, erzelmi szempontbol, de hasznos jogi szempontbol. Hulyeseg szerintem harcolni ellene. Ha valakinek az eskuvovel van baja, le lehet tudni ket tanuval es egy alairassal a dolgot.
2021. máj. 24. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Legalább egyszer AZ életben ki kell probalni
2021. máj. 24. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
89%
A házasságkötés rendezi a jogi hátteret, hogy a család valóban család lehessen, illetve ez egy kinyilatkoztatás egymás és többiek felé, hogy ők valóban elkötelezettek egymás felé.
2021. máj. 24. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!