Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek normális, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális, ha a férjem nem nekem mondja el ha valami problémája van velem?

Figyelt kérdés
Lassan 1 éve leszünk házasok, és van egy 6 hónapos kislányunk. Az eljegyzés és a házasság főként a baba miatt történt szerintem mert amint megtudta hogy terhes vagyok szülei egyből kérdezték hogy családba fog akkor születni? Lassan 1 éve költöztem ki hozzájuk terhességem felénél. Sajnos nem volt más választásom mert albérletbe nem akart menni. Nagyon nehezen szoktam meg itt lakni, de már elfogadtam a helyzetet kicsit. Viszont vannak problémáink azért hiszen mivel a baba hirtelen jött így nem volt nagyon időnk kiélvezni a házasságunkat se. Minden hamar történt a baba miatt. Amióta megszületett elég sokat veszekszünk hétvégente vagy ha épp hosszabb szabin van. A másik hogy ha valamivel megbántom nem nekem mondja el hanem az anyukájának panaszkodik. Rengetegszer van olyan hogy amint kettesben maradnak mert épp mosdóba megyek rögtön hallom rólam beszélnek. Anyósom pedig amint visszajövök elkezdi mondani nekem a magáét és megharagszik rám. Védi a fiát nagyon és ha bármiben nem értünk egyet akkor is a fiának van igaza. Hiába mondja utána férjem hogy ne haragudjak nem akar bántani de újra ez van később. Ha épp altatja a babát vagy csak vigyáz rá állandóan baj ha kicsit zajongok wcre elmegyek vagy ha épp mosni, takarítani szeretnék. A gyerek felébred és miért ébresztem fel folyton. Semmit nem tudok így megcsinálni csak ha totál egyedül vagyok a gyerekkel mert épp mindenki dolgozik. Nagyon nehéz így a helyzet és nem tudom mi lesz ha később elköltözünk . Hogyan fogunk mi egy családként működni.
2021. jan. 5. 23:16
 1/10 anonim ***** válasza:
98%
Ez nem egészséges! Költözzetek el. Saját otthon (még ha albérlet is). Jó messzire, ahova Anyuka/anyós nem tud papucsban atmenni). Egy család két felnőtt emberről szól. Nincs anyu, meg apu, csak ti. Költözés!!!!
2021. jan. 5. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
96%
Nyilván nem ez a normális.Mennyi időt járatok baba előtt? Amúgy az mondom amit a 1 válaszoló.Koltozzetek.
2021. jan. 5. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Ollókezű Edward ***** válasza:
96%
Ha eddig nem akart költözni, ezután miért akarna? Hiszen ott van az anyja is, akivel egy követ fújnak, és ez neki kényelmes. Sajnálom kérdező, nem egyszerrű ez a helyzet.
2021. jan. 6. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
96%

Itt nem anyóssal van gond, hanem a férjeddel. Pont azért, mert ha gondja van, azt nem veled beszéli meg, hanem a pitbull anyját rád ereszti. Ez így egyáltalán nem lesz jó, és a költözés se fog segíteni.

Vagy megtanultok egymással kommunikálni, vagy idővel válás lesz. Szerintem téged már most is csak a gyerek tart a férjed mellett.

2021. jan. 6. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
93%

Eléggé szánalmas konfliktuskezelés az, hogy a párkapcsolati, veled való problémákról először anyukáját világosítja fel. Lehet nem tanult meg szemtől szembe konfliktusokat, nézeteltéréseket kezelni, vagy a konfrontálódástól fél.

Amikor ilyen történik, nem érzi kellemetlenül magát, hogy a hátad mögött beszélt rólad, negatívan?

Nagyon sürgősen érdemes lenne erről leszoknia, önálló felnőtt emberként konfliktusokat vállalnia, rendeznie azzal, akivel kialakult és nem anyukát kérdezgetni mindig.

2021. jan. 6. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Az anyja nem hurrogja le. A mamával nyugodtan tud beszélni. Veled nem.
2021. jan. 6. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén meg lehet beszélni férjeddel: miért a hátad mögött mondja el ha problémája van? Ez nagyon célszerű lenne. Meg kell kérni, hogy ezt fejezze be.
2021. jan. 6. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
16%

A nők 99%-a hamarabb beszéli meg a problémáit a barátnőkkel, kolléganőkkel, mint a párjával.


Sosem gondoltam ezt normálisank, de mindig meggyőztek a nők, hogy de igenis az. Ezek után szerinted? :)

2021. jan. 6. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem normális dolog az, hogy a család előbb tudja a másik féllel történt nézeteltérést (egy bizonyos nézőpontból elmesélve), az érintett meg nem is tud semmit.
2021. jan. 6. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Én az exemet többek között ezért dobtam ki. Mindent, de tényleg mindent a haverokkal beszélt meg, és én utána hallottam vissza innen-onnan.


Nekem egyrészt megalázó volt, hogy a barátok azt is tudják, hogy sz...ok (már elnézést), másrészt pedig dühített hogyha baja van, azt nem nekem mondja.

Harmadrészt pedig én sem rohangáltam a barátnőkhöz azzal, hogy az ex ilyen meg olyan a szexben, és ezt elvártam volna tőle is.


Itt a férjeddel van irtó nagy gáz. Költözzetek el, amint tudtok és beszélj vele, hogy a problémáka NEKED mondja, ne anyucihoz rohanjon, mint egy kis dedós.

2021. jan. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!