Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szerintetek kijön 5500 forint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gaiajane kérdése:

Szerintetek kijön 5500 forint per fő a kaja? A menü húsleves két féle köret sültes tál (cordon bleu, cigánypecsenye , rántott sajtés karfiol) mellé vegyes savanyúság ez a terv desszert nemlesz mivel rakat sós és édes süti is lesz

Figyelt kérdés

ápr. 4. 18:27
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem nem.Esetleg ti főztök?
ápr. 4. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
7%
Elég proli lagzinak tűnik...
ápr. 4. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%

2

Inkább csak szegényesnek, de ha valakinek ennyire telik, akkor az ennyiből hozza ki a maximumot.

Mi lenne az alternatíva? Adósságba verik magukat? Esetleg nem házasodnak össze?


A kérdésre válaszolva, egészen biztos, hogy 5500 forintból nem jön ki még egy kétfogásos ebéd sem. Ha ennyit akartok rászánni, akkor valami alternatív megoldáson gondolkodjatok.

ápr. 4. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
44%
#3 Az az alternatív megoldás, hogy otthon főznek és megebédelnek szűk családi körben.
ápr. 4. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
76%

4

Például.

Vagy mondjuk elmennek sütögetni valahova, netán egy jobb minőségű szendvics / szárazsüti vendégség a szertartás után. Nincs ezzel gáz, ha valakinek nem futja többre.

ápr. 4. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
83%
Attól függ hol laksz.Egy éve voltam lagziban,leves,többféle második nem került ennyibe.A szomszéd falu étterméből volt.Egy nagyobb városban,felkapott helyen jóval drágább lett volna.
ápr. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Apósom fizeti az ételt én csak kiváncsi voltam hogy mennyiből jönne ki ha nem jön ki ennyíből nemjön ki de nem gondolnám szegényesnek lesz Dj ,köszönőajándék ,játékok és minden más hidegtálak is egyébként nemhiszem hogy jobb ha ránk rohad a kaja mivel a 60 főböl nagy eséllyel lesz aki sajnos nemfog eljönni
ápr. 4. 19:41
 8/26 A kérdező kommentje:
Nem pesten az a lényeg hanem egy kisvárosba lakunk
ápr. 4. 19:42
 9/26 A kérdező kommentje:
De egyébként a nagy okos második válaszoló mit javasol mi legyen a menü? Őszintén érdekel hogy neked mi felelne meg :D mert szerintem ennyiből jól lehet lakni bőséggel még egy olyan is jól lakna mint te aki egy szerette esküvőjére csak zabálni menne nem azért hogy a párral ünnepeljen a vendégek közt sok lesz a gyerek is kétlem hogy egy fél disznót megennének
ápr. 4. 19:46
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
Fogalmam sincs, mennyiből jön ki, de semmi gondot nem látok ezekkel a kajákkal, mondjuk én itthon nem eszem soha ilyen hagyományosabb átlag kajákat, szóval esküvőn simán úgy lennék vele, hogy de rég ettem egy jó rántott sajtot. Meg mondjuk eleve nem zabálni megyek egy esküvőre. Hanem inni😃
ápr. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!