Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Kedves férfiak mi a véleményetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves férfiak mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Ti mennyi idő után jegyeznétek el a párotokat? Mihez szoktátok kötni a dolgot, évekhez vagy vártok egy érzésre?

2018. aug. 14. 21:53
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
22%
Nem tudom, majd visszatérünk erre a témára, amikor lesznek már tapasztalataim. Valószínűleg soha. :D
2018. aug. 14. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
13%

Szerintem a hazassag, meg az elotte levo eljegyzes mizeria, egy felesleges giccs, egy kifele szepet es jot, biztost mutato fellengezs, ami megfoghatatlan, azt felesleges megfoghatova alakitani, a szerelem, a szeretet ilyen, megfoghatatlan, amint megfoghatova teszik, gyuruvel es papirral, elkezd bomlani, elenyeszni.


Ez az en szemelyes velemenyem a hazassagrol es az eljegyzesrol.

2018. aug. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
16%
Szerinted engem ez a veszély fenyeget majd valaha? :) Kell még nekem ilyen púp a hátamra. A saját utamat járom.
2018. aug. 14. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
10%
Nem jegyeznék el senkit, nem akarok elvenni soha senkit. Minek? 3 év múlva vigye még a putrit is a fejem fölül? Kösz, nem.
2018. aug. 14. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
14%
De nem azért, mert olyan esetlennek tartom magam, aki nem képes még tapasztalatokat sem szerezni, hanem mert egyszerűen nem tudom elképzelni, hogy megházasodom. Egyedül is boldog vagyok, nincs szükségem senkire.
2018. aug. 14. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
9%

Az előttem szolok mindent leírtak amit én is gondolok az egész dologról és egyet értek velük

Nekem sem kell esküvő eljegyszes házasság mert hulyesegnek és feleslegesnek tartom

Soha nem almodoztam ilyenről

Nem is akarom hogy megkerjek a kezem

N24

2018. aug. 14. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
14%

A legfontosabb 20 évesen ne. Csak 30 után. Legyen, buli, haverok, Fanta, majd ha kiélted magad utána.

20 évesen kötött házasságok 60-70%-a vállással végződik, mert az egyik fél csal, vagy megutálják egymást.

2018. aug. 15. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
15%
6év után kértem meg a barátnőm kezét, rá pár hónapra szakítottunk is 😂😂
2018. aug. 15. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
5%
Nem lesz eljegyzes se hazassag, a vilag legnagyobb ostobasaganak tartom 24f
2018. aug. 15. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
7%
Én soha nem jegyeznék el senkit.
2018. aug. 15. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!