Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Férfiak! Mennyi időnek kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Mennyi időnek kell eltelnie, hogy érezzétek a párotokban, hogy Ő a nagy Ő?

Figyelt kérdés
Illetve az is érdekelne, hogy mennyi idő után gondolkoztok így lánykérésen?

2013. okt. 28. 15:47
 1/6 anonim ***** válasza:
90%

Nálam nincs olyan hogy nagy ő, van aki jobban passzol hozzám és van aki nem. Teszem azt van barátnőm, de szinte biztosra veszem hogy a nagyvilágban lenne olyan nő akivel még jobban megértenénk egymást:)


Ha lánykérést szeretnéd számszerűsíteni, akkor talán olyan 3 évre saccolnám. De ez csak egy szám, nyilván a lánykérés ezer meg egy dolgon múlik:)

2013. okt. 28. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
94%

Én már jó fél év után éreztem, hogy a párom az a nő akit feleségül akarok venni, aki remélhetőleg életem végéig a társam lesz. De csak olyan másfél év után kértem meg a kezét.

Szerintem relatív, hogy kinek mennyi időnek kell eltelnie, az ember érzi ha megtalálta a társát. Egy régebbi kapcsolatomban nem éreztem ezt 2 év után sem, hogy elakarok mellette köteleződni, a feleségem iránt már fél év után.Szóval ennyi.


30/F

2013. okt. 28. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 yuda ***** válasza:
100%

Azért ez a dolog nem ilyen egyszerű.

Rengeteg mástól is függ.

Statisztikailag tanácsolják fiataloknak, -mondjuk huszonéveseknek, hogy ők több időt várjanak házasságig, mert a hormonok olyan erővel tombolnak, hogy nem biztos, hogy meg tudják különböztetni a nemi vágyat a valódi és hosszú távú szeretettől.


40 felé viszont az emberek már nyugodtabbak, életvitelük, egzisztenciájuk nagyjából beállt. Kevesebb idő alatt meg tudnak hozni jó döntéseket.


Ezek természetesen általánosságok, nem igaz minden esetre.


Másik aspektus a találkozások intenzitása. Egészen más mérlegelés, ha hetente többször találkoznak órákra, vagy aki kéthetente fél órát, vagy urambocsá főleg interneten (mondjuk ebbe nem hiszek, mert a személyes kontaktust nem pótolja)


Aztán ott van még, hogy mióta ismerik egymást. Vannak akik iskoláskoruk óta és gyakorlatilag elég pontosan be tudja lőni, mit várhat a másiktól.


Ott van még az egyéni emberismeret. Van aki pár perc alatt nagyjából felmér valakit, mások pedig mindig mellényúlnak. Ez van.


Aztán még a személyiség. Mennyire akarsz mindenben tökéleteset? Ez is fontos szempont. Vannak akik azért maradnak le az élet nagy lehetőségeiről, mert a fehér lovon ülő herceget/-nőt várják. Legyen hibátlan, gazdag, dalia, kékszemű, ...stb. Olyan szinten tökéletes, hogy csak a mesében van és elfelejtkeznek róla, hogy maguk sem azok. :)

Ha valaki tudja magáról, hogy ő sem tökéletes, könnyebben tolerálja mások hibáját és hajlandó egészséges kompromisszumokra, mert ha nem, akkor nem fog működni.

2013. okt. 28. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Nádszálkisasszony ***** válasza:
75%
A kedvesem azt mondta, hogy már az első pillanatban és tudta, hogy "igen, Ő az a lány". Fél évre rá pedig tudta, hogy feleségül akar venni és gyerekeket szeretne tőlem. :)
2013. okt. 28. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Már pár hét alatt éreztem a különbséget a többihez képest, pár hónap múlva kértem meg a kezét. 2 éve vagyunk házasok.

38F

2013. okt. 29. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nagyon változó. Én még nem vagyok nős, de a baráti körömben többen azok. Volt, aki 2 hét(!) után megkérte lány kezét és a mai napi együtt vannak, gyerekük is van, van olyan, aki 10 év után kérte meg a lányzó kezét.Ők is még együtt vannak.

33/F

2013. okt. 30. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!