Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Szerinte így nem igazságos?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerinte így nem igazságos?

Figyelt kérdés

Párommal nemrég költöztünk össze, tegnap leültünk megbeszélni az anyagiakat. Megegyeztünk hogy várunk egy hónapot meglátni mennyi a rezsi, a kaja és utána meglátjuk hogy osszuk be a pénzt.


Én feldobtam, hogy mivel ő dupla annyit keres mint én, talán az lenne az igazságos, ha ő egy kicsit többet tenne majd bele a közösbe ,tekintve azt is hogy azért többet is eszik mint én.


Szerinte az albi, a rezsi és a kaja felesbe menjen.


Szerintetek hogy kellene ezt megoldani? Ha mindketten ugyanannyit teszünk bele, nekem kb nem marad egy forintom se utána, ő meg félre is tudna tenni.


2019. márc. 16. 18:46
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
13%
Szerintem az nem igazságos hogy ő többet tegyen bele. Ha meg nem bízol benne ne költöz össze vele. Ha szereted elfogadod a fele fele arányt.
2019. márc. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
25%

Ha majd te keresel többet, mint ő, akkor teszel bele te is többet ?

32/f

2019. márc. 16. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
89%
Azért dupla annyi fizetésnél lehetne egy kicsit jövedelemmel arányosabb a költségekhez hozzájárulás, szerintem.
2019. márc. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
65%

Szerintem igazságos az 50-50, nem ő tehet arról, hogy te annyival kevesebbet keresel, ès így nem tudsz már fèlretenni. Mert akkor ezzel az erővel egyedül meg se èlnèl?

Viszont az is igazságos lenne, ha ő lènyegesen többet eszik, akkor az ne fele-fele legyen, hanem azèrt arányosan többet álljon, pláne, hogy megteheti.

2019. márc. 16. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
72%
Ha ilyen smucig, hagyd a francba. Nálam az ilyen fokú kicsinyesség amúgy is alapokat döntene.
2019. márc. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
9%

Ennyi erővel azt is lehetne nézni, hogy ki melyik közművet mennyit használja és azt is annak arányában felosztani. Inkább kicsit jobb munka kéne, ha ennyire veszélyeztetve érzed magad kérdező.

32/f

2019. márc. 16. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 The pale emperor ***** válasza:
84%
Szerintem amikor dupla annyit keres akkor azért illdomos egy kicsit többet tenni a közösbe, hogy a másiknak is maradjon már valami hó végére. Lakótársaknál fele-fele, de ebben az esetben azért szerintem lehetne a dolog igazságosabb is. Azért én elgondolkodnék azon, hogy ha a dolgok legelején ilyen akkor ebből vajon mi lesz később...?
2019. márc. 16. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
68%
Így gondolja, nem sokáig lenne a párom. Valószínű, csak alkalmi kapcsolatnak gondolja. Hosszan biztosan nem tervez veled.
2019. márc. 16. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
82%
Nő vagyok és többet keresek, ezért többet is adok bele arányosan, mondjuk eleve közös a kassza, egy ilyen ffival szóba se állnék. Próbálj kibírni egy hónapot igy, de cserébe a házimunkát is pont igy centizd ki! :-)
2019. márc. 16. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
92%
32f, ennyire ne akarj már zsidó lenni. Közműveknèl lènyegi különbsèg nem lesz. Ellenben az èlelmiszer esetèben igenis számít, ha az egyik 1,5-2-szer annyit fogyaszt mondjuk a másiknál. Az meg különösen gáz, ha a lènyegesen jobban kereső fèl eszik jóval többet, mègiscsak a felèt hajlandó állni anyagilag. Azèrt ennyi gerinc legyen már benne, hogy ezt figyelembe veszi, ès kompenzálja.
2019. márc. 16. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!