Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Volt már fukar párod, ha igen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már fukar párod, ha igen mi történt veletek?

Figyelt kérdés
Írj egy két példát.
2018. szept. 6. 15:52
 1/7 próbálokkedveslenni ***** válasza:
szakítottunk
2018. szept. 6. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Volt. Szakítottunk.


Mániája volt a felezés mindennel kapcsolatban és mindennek a tételes elszámolása. (utolsó forintig értve) persze csak velem kapcsolatban, haverokra elszaladhatott több tízezer forint. Amúgy sokat keresett, közel milliós összegeket, elég neves cégnél dolgozik programozóként, sok prémiummal.


Végül az vágta ki a biztosítékot, hogy súlyos sérülésem lett, egy vagyont költöttem orvosra, nem maradt pénzem kajára. Kértem tőle 5000 Ftot enni (együtt éltünk akkor már...) ő adott pénzt és aztán kérte vissza. Tudtam hogy akkor kb sose lehet rá számítani. Azóta tudom, hogy fillérbaxókkal soha többet, ha nem perkálsz nekik, hagynak ott rohadni ahol vagy. Meg nem is kapcsolatot akarnak, csak anyagilag előnyös lakótársat.

2018. szept. 6. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
96%
Igazán fukar nem, mert már az első dolognál azonnal léptem.Képtelen vagyok elviselni a fukar embereket, meg is őrülne tőlem az ilyen, ahogy én is tőle:D
2018. szept. 6. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Igen volt és ott hagytam. Igazából csak ez volt a hab a tortán amitől végleg betelt a pohár. Kérni akartam tőle ezer ft hogy másnap valami kaját vegyek mert akkor nem dolgoztam. Ő azt mondta nekem kérjek az anyjától vagy telefonáljak haza anyámnak hogy küldjön pénzt. Az anyja mondta neki hogy mivel a kicsi fia dolgozik ne hogy már neki keljen nekem pénzt adnia hanem adjon csak ő. Na erre párom mérges lett mondta hogy ő nem azért gürizik közmunkába meg eszi az ideget hogy nekem elosztogassa a pénzt. Jah és ezt ráadásul ki is beszélte a haverokkal úgy hogy én is ott voltam. Másnap haza költöztem.

De olyan is volt hogy fát kellett volna venni télen és csak neki volt félre tett pénze és nem akart adni a saját anyjának sem.

2018. szept. 6. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
22%
nálunk én vagyok a sóher.. sok pénzt összespóroltam már ezzel a tulajdonságommal.. de másnak ez hajmeresztő, de nekem kényszeresen ez a jó..
2018. szept. 6. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Gyerekszerelem volt..strandoltunk és 200 ft-ért lehetett kislabdát forgatni, hogy tudjunk játszani a vízben. Ő azt mondta ilyen hülyeségekre ő nem költ. Volt egy tábla csokija, de nem kínált meg belőle, mert azt mondta, hogy azt ő kapta. Kértem tőle kölcsön pénz, mert kellett kurzust felvennem az egyetemen és a koliban nem volt nálam annyi pénz, de nem segített. Azt mondta oldjam meg.
2018. szept. 6. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen. Én vittem üdítőt a randira, később én főztem amikor jött, cserébe hallgathattam hogy a nők lehúzósak és jó hogy én nem vagyok az. Egy szelet csokit nem kaptam tőle soha. Esemény utáni tablettát kellett bevennem mert nem vigyázott, megkérdezte bevettem e már, de ennyi. Már nem kell félnie tovább , hogy lehúzom. 🤭
2023. jún. 12. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!