Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Szoktál aggódni párod betegség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szoktál aggódni párod betegségei miatt?

Figyelt kérdés

Barátnőmnek az anyagi lehetőségei is meglennének hogy törődjön magával és ha kell magán orvoshoz is mehet.


Sokszor beteges, vagy vannak tünetek amik jelzik hogy vlmi nincs rendben.


Ha vissza is rendeli az orvos kontrollra x idő múlva mondjuk friss vérvételi eredménnyel azzal se foglalkozik és amikor aktuális lenne se kezdi intézni, hanem vissza se megy.


Folyton én tépelődök magamban hogy van vlmilyen komolyabbnak mondható tünet és őt nem zavarja hogy mi lehet a baj..( mondjuk 2.hónapja nincs menstruációja)


máj. 11. 08:17
 1/10 anonim ***** válasza:
0%

Ilyenek a dokik. Engem is elküldenek kezelés nélkul vagy félrekezeléssel. A magán is.

A munkahely meg nem tolerálja hogy én folyamatosan ellenőrzésekre meg újabb kezelési tervekre járjak.


Kúpoznia 2 hétig plusz antibiotikum, és ezerre szedi a probiokat is ez mellé. Ezt egyik orvos sem fogja neki kiírni.

Ismerős lenne jó aki pénzért ad gyógyszereket vényeket fű alatt.

máj. 11. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
*jav: 2 hétig kéne
máj. 11. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
53%

Én nem szoktam aggódni. Egyik exem néha pedig vèrzett is mikor köhögött(vér jött neki fel), a háziorvosa ellátta vmi tüdőgyulladás elleni antibioval talán augmentin, de utána is véreseket köhögött. A parom is meg a doki is lesz.rta.

Egyedül én "rugdostam" vissza dokihoz hogy lehet tbc-s, az meg halálos, kezdjenek már valamit vele mégis..

Aztán kapott másik gyógyszerkúrát, de nem tom mi lehet vele azóta mert szakítottunk is. De biztos hatotr. De az nincs meg ma se hogy mi a baja vagy mi lehetett a baja.

máj. 11. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem az orvos nem foglalkozik vele mikor vissza rendeli. Hanem barátnőm azzal hogy mire mennie kell addigra meglegyen a kért vizsgálat, tehát nem kér időpontot rá stb
máj. 11. 08:42
 5/10 anonim ***** válasza:
17%

Nem is kéne kérnie hanem eleve már amikor ott van es beutalot kap pl vérvételre már akkor normal esetben a doki szól hogy az eredmény másnap vagy holnap kész van, akkorra kell mennie vissza. Es akkor írnak kezelést. Aztán megint kéne ellenőrzés hogy hatott e(általában nem hat). Aztán a 2.ellenőrzés eredménnyel megint vissza dokihoz megint felír vmit a kúra után megint ellenőrzés és vagy bejött vagy nem a gyogyszer.


Sok doki már úgy csinálja inkább amiért ez durva, hogy amikor beutalót ad, egyúttal gyógyszert is hogy addig se durvuljon a fertőzés vagy a baj.

Ami amúgy összetett is nőknél. Azaz ha nőgyógyászatilag nincs rendben akkor altalában garantált hogy urulógiailag sem. És ha nem egyutt kezelik a kettőtt az se ér semmit.

De akkor kulon kéne járnia nődokihoz is meg urulógushoz is mert csak igy kezelik ezeket. Tehát dupla orvos dupla vizsgálagtok eredmények.


Aztán rendszerint nem is hatnak.


Ezt egy munkahely se tolerálja az holtbiztos. Sőt rá is sütnék a beteg jelzőt meg tartanának is tőle hogy a munkahelyi wc re jár így..tehát még kamuznia is kéne hogy miért jár orvoshoz oda vissza ezerszer

máj. 11. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem vagyok az az aggódós fajta, ő az

N

máj. 11. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%

Nem lehet, hogy terhes?

Nem változott meg a hangulata, a viselkedése? Nem lett aluszékonyabb? (Én a második gyereknél már a teszt előtt tudtam, hogy terhes vagyok, mikor reggelente alig tudtam az ágyból kikelni, hogy időben beérjek munkába.)

máj. 11. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
46%
Szinte mindig jobban aggódok egy kicsit azok egészsége miatt, akik fontosak nekem.
máj. 11. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
46%
Én aggódom nagyon. Én vagyok a nő. Én is ha úgy van, küldöm a párom orvoshoz, ő se nagyon akar elmenni. Van amire én se tudom őt rábírni.
máj. 11. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Te nem aggódsz érte, hanem azon pörögsz hogy tuti terhes, csak titkolja és milyen szmét (nők egészsége téma 4-5 kérdésed van).


Ezen kívül nyolcadik éve szívod a vérét. Szívesen.

máj. 17. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!