Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Igaz hogy a férfiak visszafejl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz hogy a férfiak visszafejlődnek gyerek szintre , együttéléskor?

Figyelt kérdés
máj. 8. 12:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
42%
Ugyanúgy nem mindenki, ahogy nem szed fel minden nő sem plusz kilókat...
máj. 8. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
65%
Igen, én ismét bilibe kakilok olyankor, valamint az óvodába is el szoktam menni játszani. Igaz, hogy már többször is kihívták rám a rendőrséget emiatt, de az az ő bajuk...
máj. 8. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem hozzátenni hogy nők véleménye érdekel.
máj. 8. 12:44
 4/13 anonim ***** válasza:
21%
#2 vagyok, látom van humorérzéketek...
máj. 8. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Sokszor a nő saját maga kényezteti el a férfit, hiszen be akar vágódni, hogy ő szuper háziasszony. Ezzel egyébként totál ostobának és életképtelennek nézve a férfit.

Vannak férfiak, akik nem is tudnának önellátóak lenni, hiszen otthon ki voltak szolgálva.

Vannak olyanok is, akik az elején mindent megcsinálnak, aztán egyszercsak ellustulnak.


Szóval elég sokminden megtörténhet, de nem minden pasi ilyen.

máj. 8. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
92%
Sajnos azt látom a környezetemben, hogy elég gyakori helyzet. Nyilván akinek nem inge, de igenis valós jelenség. Ez általában egy folyamat eredménye, nem onnan szokták indítani, hogy ahogy beköltöznek nem csinálnak semmit (biztos van ilyen is), de elkényelmesednek, és jönnek a kifogások, “te szebben tudsz vasalni, én mindig elrontom, csináld te” “te jobban tudod ezt, úgy gyorsabb is, csináld te” és lehet folytatni.
máj. 8. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
#6 egyébként nevetséges. Exapósom egyszer 10 percig könyörgött a feleségének, hogy hozzon neki egy inget a szekrényből. Sosem mert neki nemet mondani, mert őt meg úgy nevelték, hogy a nőnek kuss van és szolgálni kell a férjet🫤
máj. 8. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Az én férjem szerencsére nem. Kevesebbet van itthon, így a házimunkából többet végzek nála, de ha itthon van, kérdés nélkül megy a boltba, megfőz, beindít egy mosást, kitereget.
máj. 8. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Milyen értelemben? Barátnőm mellett ragaszkodóbb, bújósabb vagyok és nem félek kimutatni az érzelmeimet, mert érzelmileg biztonságban érzem magamat mellette. Ilyen értelemben igen.


De törekszünk arra, hogy nagy átlagban hasonlóan tegyünk a kapcsolatunkért és mindenből kivegyük közösen a részünket.

máj. 8. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Férjem bizonyos értelemben igen. Házimunkából, bevásárlásból kiveszi a részét, viszont sokszor mintha nem is ebben a lakásban lakna ő is. Mi hol van, mit hogy szoktunk, akkor van, hogy saját cuccát elfelejti, hogy már évekkel ezelőtt lecseréltük újat használ belőle...persze ezek ritkán használatos dolgoknál értendők. Sokszor én is kíváncsi lennék, hogy ez tipikus pasis jellem, vagy csak én vagyok megáldva vele.
máj. 8. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!