Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Van valami mentális problémája...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van valami mentális problémája a párodnak? Hogy viseled? Mik a tünetei?

Figyelt kérdés

máj. 8. 10:05
 1/7 anonim ***** válasza:
51%

Exnek volt. Amellett, hogy nárci volt extrém erősen, még kevert szorongásos depressziója volt.

Több, mint 4 évig ment, aztán egyik napról a másikra kiraktam, miután elborult az agya. Fél év után kellett volna.

máj. 8. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
62%

Exem nárcisztikus pszichopata volt. Nagyon erős kontroll, állandó féltékenység, és mindig neki volt igaza, ha mindenki más egybehangzóan mást mondott, akkor is. Teljesen képtelen elképzelései voltak, nemcsak arról hogy megcsalom, hanem az egesz életről.


A mostani meg pont hogy túlságosan magába folyt mindent.

Nekem pedig az ex miatt kicsit gyengébbek az idegeim, és szegény gyerekeim nagyon gyorsan kitudnak hozni a sodromból...


Korábbi exekkel nem volt túl nagy gond. Volt aki nagyon infantilis volt, volt aki túl egós, de egyik sem volt veszélyes, vagy elviselhetetlen, csak a közvetlen ex.

máj. 8. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
53%

Csak azok voltak.

Volz pszicho nárci is, olyan mamahoteles is akinek az anyja mondja meg még felnőtten is kivel járhat kit dobjon ki mikor lehet eskuvő vagy gyereke, a "menyeit" állandóan elnyomja lenyomja a fia meg mindig az anyjának ad igazat, annak mig otthon él soha nem is lesz komoly párja így, aztán gyerekegyűlölőt is ismerek, végig házassággal hülyít mindenkit, minden nőből "kivesz" éveket aztán cseréli, ma 45 éves soha nem akar gyereket ma se, aztán aki autista hajlamu nem képes ölelni puszilni kutyát se simogatni nárci ő is, dirigálós rigolyás az is így fog meghalni is, aztán a beteg féltékeny ütőlegények se semmi, és hát millio egy másik sèrült akiket élből dobok össze se jövök velük.

máj. 8. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Sokszor mintha autisztikus jeleket fedeznék fel benne. Kicsit nehezen viselem, mert így sok helyzetben nagyon más mint az átlag emberek. De mivel nincs diagnosztizálva, meg ez csak az én gondolatom, hogy az, sem magamnak sem másnak nem tudok magyarázatot adni arra, miért olyan amilyen sokszor.
máj. 8. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Még jó hogy nincs...
máj. 8. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Volt, durván alacsony önértékelés és önbizalomhiány, anyuci pici fia 32 évesen is, konfliktuskerülés, rejtett agresszió, dühkezelési problémák.


Ex. Okkal.

máj. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem van, amit az elejen el is mondok, es donthet. Szerintem neha nehez eset vagyok, neha nem. Nagyon sok mulik azon, hogy velem hogy viselkednek.

29L

máj. 13. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!