Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Egy év után költöztünk össze...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy év után költöztünk össze a barátommal. Előtte minden szinte tökéletes volt. 2 hónap után elhagyott a kutyám miatt. Nem bírta elviselni, hogy vele foglalkozom,setaltatom, puszilgatom. Szerintetek minden pasi ilyen?

Figyelt kérdés
Azért mert összeköltoztem vele nem akartam háttérbe szorítani a kutyusomat. Mindig a kutyimmal aludtam, sokszor közöttünk aludt el, ez nagyon zavarta a párom. Próbáltam leszoktatni a kutyusom, de megszakadt a szívem érte.

ápr. 26. 09:59
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
86%
15 évig volt tacskóm, több macskám is, soha nem engedtem meg, hogy az ágyamban aludjanak. Természetes, hogy ezzel problémája van a legtöbb pasinak, hogy bemászik az állat közétek. A legtisztább megoldás kb mindig is az volt, hogy nem alszol velük egy szobában. Találj akkor olyan pasit, aki ugyanúgy állatokkal alszik, de ne hibáztasd a másikat, hogy ez nem jön be neki, nálam is red flag lenne, pedig én aztán tényleg állatbarát vagyok.
ápr. 26. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
66%
Össze se jönnék olyannak aki bármilyen állattal egy ágyban alszik. Nálam ez beteg dolognak számít.
ápr. 26. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
91%
Hát én biztos nem aludnék egy kutya mellett. Az a csoda, hogy 2 hónapig kibírta.
ápr. 26. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
7-tel egyetértek, én is imádom az állatokat, de igaza van. Plussz amit 10-es is sejteni vél, nem az a baj, hogy szereted a kutyád, hanem ha a kutya ágyban levése nem-e volt hatással az együttlétekre. Bocs, nekem is van állatom, de ahogy a 7-es is mondta, a hálószoba az hálószoba, én sem szeretkeznék kutya mellett.
ápr. 26. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
72%
Ja hát igen, ha párom van, én se aludnék a kutyával :D Szexnél zavaró lenne.
ápr. 26. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
51%

Kb mióta ilyen qurva pc lett ez a pöcegödör azóta nem nevezik nevén ha valami qurvára beteg.

Amióta reflektorfénybe kerültek az önmegvalósító feministák jött vele a gyereket nem akaró doggymommy is. Tőlük valamiért okádni tudnék.

De a rendes kutyatartókkal akik az állatot állatként tartják nem előrébb mint egy embert azokkal semmi bajom, lehet ésszel is csinálni a dolgokat. Tudom ma nem divat.

ápr. 26. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk is van kutyán, állatszeretők vagyunk a férjemmel, de a kutyának nincs helye az ágyban, sőt a hálószobában sem. Törődünk a kutyával, simogatjuk, sétáltatjuk, játszunk vele, de van saját kosara, abban alszik. Vagy bárhol máshol a lakásban, de nem ágyban és nem a hálóban.
ápr. 26. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
74%

Nem a kutyád miatt hagyott el, hanem mert úgy látta/érezte, hogy a kutya fontosabb neked, mit ő.

Hozzád költözött, és pl. veled akart aludni, nem hármasban.

ápr. 27. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem minden pasi ilyen, az én párom sem. Viszont mi sosem alszunk a kutyusokkal. Ölelgetjük, szeretgetjük őket, de Megvan a saját ágyuk a konyhában. Ott alszanak.
máj. 1. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!