Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mennyit keresel te és a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyit keresel te és a párod? Összeteszitek a pénzt? Ha a párod 2x 3x annyit keres mint te hogy oldjátok meg a pénzügyeket?

Figyelt kérdés

ápr. 24. 10:21
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
54%
Csak kiváncsi voltam, köszi a választ. Nem egy szokványos bér ennyi idősen, csak érdekelt. Köszi a lepontozast mindenkinek :)
ápr. 24. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Összetesszük a pénzt, egyetlen számlánk van. A férjem háromszor annyit keres, mint én.
ápr. 24. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
61%
Mindenki költi a saját pénzét, ő 450 körül, én 700 körül. Azt csinál a pénzével amit akar bármennyit keres. Nekem is alap hogy nem szól bele hogy mire költök.
ápr. 24. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
37%
Nem tesszük össze, kb ugyanannyit keresünk.
ápr. 24. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
67%

Ketten együtt 390-E a pénzünk, ebből ő részmunkaidősként kevesebbet és k.b. a saját fizum felét. Többnyire egészségtudatos étkezéssel együtt a kötelező havi kiadásom k.b. 120-E, neki k.b. 100-E. Étkezési vásárlásban és lakással hibrid módszert alkalmazunk, különben inkább külön kasszán vagyunk. Én kicsit többet adok a lakásba és több esetben intézem én az étkezést. Ettől függetlenül külön kezelés azért, mert - kevesebb pénze mellett - nekem van nagyobb igényem szórakozásokra és utazásokra. Tehát bőven van saját időtöltésem nélküle is és ne legyen ebből gond.

Mindeközben alkalmazunk egymás között részére alkalmanként kölcsönt is vagy meghívom valamire.


35/F

ápr. 25. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
51%
*{...}K.b. a saját fizum felét kapja.
ápr. 25. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

Mi közös kasszán vagyunk, minden pénzt közösnek tekintünk, de nem rakosgatjuk ide-oda.

A férjem nettó 385 ezret keres, abból élünk, én netto 350 ezret keresek, az a közös megtakarításunk, minden hónapban jön a számlámra és ott gyűlik. Csak akkor nyúlunk hozzá ha valami extra költség van, pl kellett már venni belőle új hűtőt,mert a régi behalt, +volt az új szerelve is, kellett már új mosógép, mindkettőnknek új laptop, mobiltelefon , és 2 mikró is kellett már az évek alatt.

Ha valamelyikünk sokkal többet keresne , az úgymond " felesleg" szintén menne a megtakarításhoz.

ápr. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

Én 450, ő 700 körül. Közös kassza van. 15 éve vagyunk együtt, volt, hogy én kerestem jobban, volt, hogy ő. Ez a legnagyobb különbség eddig a fizetésben.

De sosem volt gond, együtt osztjuk be. :)

ápr. 26. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim válasza:
10%
Ha egy kapcsolat komoly, ez nem szabad hogy szamitson. A volt felesegem szorta a penzt. A jelenlegi fukarabb, mint en valaha voltam. Minden kozos.
máj. 1. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

19#, Te hogy kezelted az exet, aki szórta a pénzt? Fiú testvérem és felesége miatt érdekelne, örök vita náluk ez a felállás.

Nálatok nem okozott feszültséget?

máj. 2. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!