Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Főz Neked a pasid/férjed?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Főz Neked a pasid/férjed?

Figyelt kérdés
febr. 25. 08:12
A kérdező szavazást indított:
Rendszeresen, bonyolult dolgokat is akár
Rendszeresen, de csak egyszerűbb vagy egyfogásos “menüt” (tea + pirítós szintű)
Előfordult már, de csak Valentin napon / évfordulón
Csak ha tudja, hogy haragszom, és félti az életét
🤣 ugyan….
Nem, de nem is igénylem
27 szavazat
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Majd meglatom.
febr. 25. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Néha szokott ő is, mindent megtud csinálni.
febr. 25. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Szoktam bonyolultabb dolgokat is.
febr. 25. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk a párom főz (férfi) az esetek 90 százalékában. Egyszerűen ügyesebb benne, neki természetesen jön. Én csak receptből tudok főzni. Ő meg amúgy is jobban szereti csinálni, úgyhogy mindenki jól járt :D

De nem ez az általános. A baratnoim párjai közül egy sincs, aki akar egy kcisit is köszönő viszonyban lenne a főzéssel.


25N

febr. 25. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
A párom laktóz, tej-tejfsherje, szójamogyorógluténparadicsomhagyma érzékeny. Leher kihagytam valamit! 🤣 Ha nem főz, nem eszik. Nekem kellett "hozzátanulnom" pedig szakács az eredeti végzettsegem. 🙂
febr. 25. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Szokott főzni. De pörköltnél összetettebb ételt nem.
febr. 25. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Amit tud igen.
febr. 25. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
58%
Dehogy, nem tud főzni.Ha főz, abban sem igazán van köszönet, mert félig ehetetlen a kaja, meg nem is takarít fel normálisan utána, csak úgy éppen tessék-lássék.
febr. 25. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Exem szakács volt, ő többet meg jobbakat főzött, mint én. Akivel most randizok, ő simán csak főz magára, de egyszerűbb kajákat. Mivel nem élünk együtt, nekem nyilván nem főz. :)

De nincs olyan szkenárió, amiben én együtt élek egy férfival, aki nem főz.

febr. 25. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Többségében ő süt/főz, mert szereti csinálni. Én csak egyszerűbbeket csinálok, ő meg imádja a kipróbálni a különlegesebb dolgokat.
febr. 25. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!