Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Nőkhöz szólok. Ti úgy vagytok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőkhöz szólok. Ti úgy vagytok együtt a párotokkal, hogy tisztában vagyok vele és elfogadtátok, hogy bármikor lecserélhet titeket egy fiatalabbra, dögösebbre, bevállalósabbra vagy csak simán másmilyen nőre?

Figyelt kérdés

Sokszor olvastam már, és ezt nők is írták, hogy minden nőt megunnak egyszer (mindegy mennyire szép, bevállalós stb.), meg azt is, hogy a férfiaknak kellenek az új ingerek, és hogy nem tudnak parancsolni maguknak, ha egy számukra vonzó nő bepróbálkozik náluk. Tehát a férfiak ilyenek, ezt el kell fogadni.

De hogy lehet ebbe belenyugodni? Hogy lehet abban a tudatban együttélni egy férfival, hogy bármikor megcsalhat, ha adódik az alkalom?



2023. aug. 21. 11:46
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
88%
Ezt valami olyan idióta incel írhatta ki, akinek az életében nem volt párkapcsolata.
2023. aug. 21. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
61%

Igen en igy vagyok a kapcsolatokbqn hogy amig meg se kér addig szandékában áll az is hogy kilépjen majd "nyitva hagy egy ajtót" es 50-50 van velem vagy lép le.

Persze ezt nem tini vagy diákszerelemre értem hanem komolyabb pl egyutt élős kapcsolatokra.


Tudni kell a mának élni és megélni hogy ma minden szép, es azt kimaxolni, nincs garancira 5 10 20 80 évre előre senkire. Valojában egy fèrjre se, de az legalább már a többi felett van mert döntött is mellettem.

2023. aug. 21. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
95%
Bárkit le lehet cserélni, a férfit is. Neki ugyanebben a tudatban kell a kapcsolatban lennie.
2023. aug. 21. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
91%
Én is lecserélhetem bármikor. Aki így áll hozzá a kapcsolathoz, hogy vagy behódol vagy elhagyják és egy konstans rettegésben él, az inkább menjen terápiára, ez nem egészséges.
2023. aug. 21. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
90%

Én is simán lecserélhetem egy sármosabbra, gazdagabbra, izgalmasabbra.

Amúgy meg nekünk nőknek is kellenek az új ingerek és az újdonság érzése, mert mi is megunhatjuk azt ami van.


Egy nő soha ne függjön egy férfitől se érzelmileg se anyagilag, így nem lesz sok változás, ha mégis lelép. Max pár ruhával kevesebb lesz és nem kell annyit takarítani meg főzni.

2023. aug. 21. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
74%
Természetesen tudom, hogy benne van a pakliban. Ahogy azt is tudom, hogy, ha autóba ülök, lehet, hogy balesetem lesz, vagy azt, hogy, ha létrára állok, leeshetek. Mindennek meg van a maga veszélye, de nem gondolok rá állandóan, egyszerűen csak elfogadtam, hogy vele jár.
2023. aug. 21. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
79%
Én is bármikor lecserélhetem egy dögösebbre, de egyikünk sem aggódik ilyesmin 😘
2023. aug. 21. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
83%

Miért csak a férfi privilégiuma lenne lecserélni a párját egy "jobbra"? Megteheti ezt a nő is.

Egyébként, hogy a kérdésedre válaszoljak, igen, én pl. úgy élek, hogy belekalkulálom, hogy semmi sem biztos. Nem azért, mert rettegek, hogy elhagy a férjem, hanem mert sehol senki nem ígéri, hogy a holnapunk biztos. Lehet nem kelek fel reggel, vagy ő esik össze és hal meg délután. Lehet szerelmes lesz másba, lehet, hogy én hagyom el egy csúnya vita után. Lehet baleset ér valamelyikünket és lerokkanunk, vagy becsapódik egy meteorit pont a mi házunkba...

Egy biztos. A jelennek kell élni és értékelni a pillanatot, nem állandóan azon stresszelni, hogy mi lenne, ha...

2023. aug. 21. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
88%
Kérdező, akinek ilyesmin kell aggódni, annak legalább van párja! Máris előnyben van.
2023. aug. 21. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
57%
... a férfiak ilyenek, ezt el kell fogadni... nem tudnak parancsolni maguknak... 🤡🤡🤡
2023. aug. 21. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!