Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Működhet úgy egy kapcsolat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Crazyxgirl kérdése:

Működhet úgy egy kapcsolat, hogy minden jó, egyedül az együtt alvás nem működik?

Figyelt kérdés
Valakinek van ilyen tapasztalata? Vagy volt már?
2023. márc. 14. 23:45
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit pontosabban? Mit értesz az alatt, hogy nem működik az együttalvás?
2023. márc. 14. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk működik, 9 éve, külön hálóban alszunky teljesen eltérő bioritmus és horkolás miatt :)
2023. márc. 14. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sokszor kulon alszunk, mert en a kanapen be szoktam aludni + nekem kenyelmesebb, az agyban faj a hatam :D Regen egyutt aludtunk. Most is szoktunk azert.

De vannak akik fixen mindig kulon alszanak.

2023. márc. 15. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
65%
Tapasztalatból mondom: A külön alvás a legjobb! Ez az "aludjunk együtt, mert milyen romcsis", csak a filmekben működik. Horkolás, fing, csapkodás, rúgás, fogcsikorgatás, nyálfolyás, szagok, izzadás, meg eleve, én olvasnék még, de ő hajnalban kel, én még aludnék 10-ig, de ő már felébreszt 8-kor,...nem - nem!!!
2023. márc. 15. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Huh, hát én eleinte nem tudtam aludni a párom mellett, nem viccelek, hogy évekbe telt jól aludni. Összebújás kizárva, így is veszekedtünk néha, hogy nem férünk el. Sokszor füldugóval, mert zavart ha szuszog vagy horkol. Szakítottunk, de nem az alvás miatt. Remélem. :)
2023. márc. 15. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

A francia ágy egy hülyeség.

Legjobb a két egymás mellé tolt ágy. Nincs rugózás, rángatás forgolódáskor. De ha valaki horkol, akkor egyértelműen a külön helyiség a hosszú boldog házasság titka.

2023. márc. 15. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Kerdezo! Teljesen normalis a kulon alvas is meg az egyutt is! Kiknek mi valik be! Teljesen normalis barmelyik.


Amugy a franciaagy szerintem is egy ordasnagy butasag es boduletesen nagy hulyeseg ahog a kozos halo szoba is. Mert a szex anelkul is mukodhet!


En a naszutas lakosztalyokat se ertem a hoteloban..franciaagy... 😂😂 Persze ja..hogy egy hetig-10 napig ne aludjon az ember... NonSense !


N

2023. márc. 15. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

#7 vagyok. Szoval szerintem az egyutt alvas a nonsense. De mindenki kiakadt aki veletlen (mert semmi kozuk hozza) megtudtak h igen en bizony egy kulon kis szobaba egy 90x200 as kenyelmes agyban tudok csak aludni zart ajto mogott csont egyedul.

Parom meg a masik szobaban.


Ha barhol meg kellene szallni en nem tudok ugy aludni h nem egyedul. Az non sense !

2023. márc. 15. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!