Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Normális az hogy 3 év kapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kaje39 kérdése:

Normális az hogy 3 év kapcsolat után is én füzetek minden költséget, élelmiszert is? A rezsit felezzük el egyedül. 41/f

Figyelt kérdés
2023. márc. 8. 10:58
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
17%
Ha szinted fölötti külseje van, akkor normális.
2023. márc. 8. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Én vállalkozó vagyok,jóval több bevétellel.. Otthon ellát minden házimunkát, nekem időm sincsen rá. A külső munkákat természetesen én csinálom, kerti munkák,fűnyírás, stb..
2023. márc. 8. 12:04
 13/29 anonim ***** válasza:
86%
Akkor normális.
2023. márc. 8. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
3%

Kié a ház ahol éltek? Esetleg bérelitek? Ez sem mindegy szerintem.

Mert ha pl a tiéd a ház, akkor vehetjük úgy hogy ő ingyen lakik nálad, de ezt ledolgozza a házimunkában. Így mondhatjuk hogy egálban vagytok.

Viszont a kajáját azt fizethetné magának (+írtad hogy a rezsi felét fizeti).

Nem ártott volna megbeszélni ezeket amikor összeköltöztetek.

2023. márc. 8. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
95%
Így,hogy otthon mindent ő csinál,így normális. Ha téged ez zavar,akkor legyetek külön kasszán. De akkor ne is várd el tőle,hogy a házimunka teljes egészét ő végezze,és ne ülj az asztalhoz munka után,hogy mit főzött vacsira. Igazából ő kiszolgál téged a pénzedért cserébe.
2023. márc. 8. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
92%

"Otthon ellát minden házimunkát, nekem időm sincsen rá"


Ez rádnézve hatalmas szégyen, nem csodálom, hogy csak egy anonim oldalon mered reklámozni.

Felnőtt férfi létedre ilyen életképtelen legyél.

Ez a minimum, hogy te fizetsz mindent.

2023. márc. 8. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
78%
Ha többet keresnék, és nem csinálnék otthon semmit, nem zavarna, hogy többet kell fizetnem.
2023. márc. 8. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
86%
#12 Őszintén?Én még a rezsibe sem adnék bele ilyen felállásban.:)
2023. márc. 8. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
88%
A 12-es hozzászólásod után módosítok. Ebben a felállásban teljesen normális, sőt a rezsit sem felezném, hanem eltartanám a nőt a helyedben.
2023. márc. 8. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
5%

#18:

Az itt a gond hogy nem írt le semmit a kérdező amiből kiderülnének dolgok.

Itt mindenki nagyon okos, csak a részleteket nem ismerjük.

Azt sem tudjuk hogy miben egyeztek meg a kezdetek kezdetén???

Ha jól megy a vállalkozás akár egy takarítónőt is fel lehetne venni, kaját is lehet hozatni, vagy menüzni valahol. Sok mindent lehetne, de mivel NINCSENEK leírva a részletek, nem tudjuk hogy a nő dolgozik e vagy tanul stb, ezért én nem szoktam vádaskodni látatlanban.

A kérdező érdeke lenne ha leírná rendesen az eddigi válaszok alapján, hogy mi a pontos szitu.

2023. márc. 8. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!