Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mivan ha nem is akarok vele élni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivan ha nem is akarok vele élni?

Figyelt kérdés

Sokszor érzem úgy hogy nem akarok vele élni, hogy mellette nem sokra viszem, vissza tart, hogy unalmas vele... nem ugyanazt akarjuk ,nem csinálunk igazán semmit ...6 év alatt alig lépünk előrébb...

Én feszt dolgozok, ő meg sokszor tappenz munkanélküli,mindig vált..

Lehet én nem tudom elengedni magam? Nekem vannak nagy elvárásaim?! Nekem biztos nagyobb, tőlem gyerekként is többet vártak el mint tőle...

Sokszor aludni se tudok, annyi gondolatom van...

De amúgy Sokszor a viselkedése miatt is gondolok erre.. pl Sokszor úgy beszél ahogy én sose beszéltem még olyannal akit szeretek...

De ezektől eltekintve is van hogy szeretem, bár van amikor nem , és nem tudok dönteni hogy tényleg az én életembe van a hiba vagy ő is okozza a feszültséget bennem.

Nem haladunk az életben sehova, nem tudok félre rakni se ,mindig hó vége a hó vége és nagyon idegesít hogy ő lenne a férfi és mégis én dolgozok állandóan...

Most én is váltani akarok,de félek is váltani mert nekem azért nem kell folyton nagyon korán kelnem se meg nag,olyan későn se érek haza ,vannak rövidebb napjaim és ezek valószínű nem lesznek de nem birom hogy nem változik semmi.... Egyszerre otthon lenni se jó mert akkor csak filmezés telefonozás megy csak... ha meg egyedül vagyok én takarítok, családot meglátogatom,hasznosabban telik.

Nekem nincsenek barátaim, úgyhogy ha este ő elmegy az is idegesít... már gondoltam arra is hogy ha egyedül lennék újra baratkozhatnék ,lehet lennének izgalmasabb esték is, lehet egy olyan társaságba tartozhatnék ahol a fiú is elhiv...

Nem tudok biztosra semmit csak azt hogy nem szeretem így az életem és sokszor bosszankodok 😄



2023. márc. 2. 03:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Leirtad a szakitashoz vezeto osszes klasszikus indokot. Mire varsz meg?
2023. márc. 2. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
94%

Biztos voltak jó időszakok, főleg az elején, de könnyen lehet, hogy 5 évet elvesztegettél ezzel a lusta herével.

Nem írtad a korod, de a véleményemen nem változtatna, lépj tovább!

2023. márc. 2. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
79%

Én még nem lusta mellett is megesett hogy ezt érzem, hogy semmire nem jó a másik, semmit nem tesz az életemhez.

De ő vmi incelféle volt, ki is ábrándultam el is hagytam.

Pedig ő vitt a haverjaihoz mindenhova

2023. márc. 2. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Leírtad, hogy egyedül jobban éreznéd magad, mint most kapcsolatban. Ez a legjobb indok a szakításra. Ez már csak megszokás, meg félsz az újtól. Hàny êvet akarsz még elvesztegetni?
2023. márc. 2. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Ja azért hozzá teszem sokszor akármilyen is mindig csak ő lesz végül aki meghallgat, aki tud majdnem mindenről ami zajlik bennem
2023. márc. 2. 06:11
 6/11 NTBS ***** válasza:
100%
Szerintem engedd el. Mindenkinek ez lesz jó.
2023. márc. 2. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Lelépés.
2023. márc. 2. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi van? El kell hagyni az van.
2023. márc. 2. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
65%

Leírtad ide, hogy nem akarsz vele élni, minden érvet felsoroltál, szuper.

Akkor vállald fel magad előtt, ne legyél gyáva kimondani magadnak, legyél vele és magaddal is tisztességes, ne játssz senkinek az érzelmeivel, és ne rabold senkinek az idejét.

Legyél tisztességes, és lépj le, némi indokkal, ha kér.

De ez a sunyi időhúzás, nagyon gáz.


Minden szar vele, csak hát megszoktad és lelki szemetes, na meg gyáva vagy váltani.

Tisztességesnek tartod magad?!

2023. márc. 2. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
54%
Szenvedj szépen tovább, mert változtatni úgyse fogsz...
2023. márc. 2. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!