Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit gondoltok a házassági...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondoltok a házassági szerződésről? (Véleményt és mellette, ellene érveket is írhattok)

Figyelt kérdés
2018. jan. 9. 16:11
 1/6 anonim ***** válasza:
1%
Jo dolog, vedd bele a heti szex mennyiseget, ki kesziti a reggelit es a tobbi fontos dolgot is, kesobb gond lehet belole.
2018. jan. 9. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem kevés esetben van értelme, akkor viszont jó dolog. Pl ha az egyik félnek, vagy mindkettőnek van az előző kapcsolatból gyermek, vagy van családi vállalkozásban része, vagy hasonló, ilyenkor hasznos, egy jól megírt szerződés mindenki biztonságát szolgálja.

Sokan szerintem olyanokat íratnak bele, amiket alapból szabályoz a törvény (pl többen mondták, hogy ők írtak szerződést arról, hogy a gazdag szülei örökségéhez ne férjen hozzá a házastársuk, vagy pl a saját, évekkel ezelőtt vett házat ne tudja elvinni váláskor, hasonlók), így semmi értelme, csak azt mutatja, hogy nem is tudja az illető, hogy mit ír alá, mikor az esküvőn rákanyarintja a szignóját a papírra... ezt én szánalmasnak látom.

Tud jó dolog lenni, de legtöbbször felesleges.

2018. jan. 9. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2%
Eleve a házasság is egy ökörség. Ezek után szerinted? :D
2018. jan. 9. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
97%
A másodikkal értek egyet, a legtöbb esetben fölösleges, és csak egész ritka esetben van értelme - az olyanok meg, mint amit az elsö írt eleve érvénytelen dolgok, mert vagy törvényellenesek, vagy értelmetlenek.
2018. jan. 9. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mi írtunk szerződést, nem is volt kérdés hiszen mindketten jómódú családból származunk. Ki ki ahogy gondolja ír vagy nem ír.
2018. jan. 9. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Barmság, mert a házasság előtt szerzett vagyon nem közös, így nincs olyan, hogy a lakásÁT elviszem, meg ilyesmi :D


De nekem nyolc, ha ő akar kötni, tegye, de ha leül(tet) és beszélünk a hogyanról meg ha ne adj isten elválunk, akkor mi lesz, úgyis jó.

Nem fogok bőgve könyörögni a vagyona feléért, mert szánalmasnak tartom az affélét.

2018. jan. 9. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!