Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gáz ha 15 évesen nincs barátnőm?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz ha 15 évesen nincs barátnőm?

Figyelt kérdés
2008. szept. 28. 18:44
 1/7 anonim ***** válasza:
74%
Már hogy lenne az?
2008. szept. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%

Nem az :)

Lassan 16 leszek, még nem volt barátom, pedig nagyon sokan szépnek és jó társaságnak tartanak...

Ki tudja min múlik manapság :) Talán azon, hogy nem adom magam oda minden jött-mentnek.

Csak várj türelmesen, ne keresd görcsösen, akkor nem jön :) Nem vagy elkésve semmivel. Max. érettebb leszel, és az meg jó egy kapcsolatban :)

2008. szept. 28. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
81%

15 évesen, tehát első gimistásan, ha nem tévedek...

Van időd, nyugi - főleg akkor, ha az osztályon/évfolyamon kívül nem nagyon ismersz más kb. korodbeli lányokat, akik közül válogathatnál.


Plusz egyébként sincs semmiféle elvárás azt illetően, hogy mikor kéne legyen "már" barátnőd. Nekem pl. 21 évesen lett először barátnőm, és további két év múlva, 23 évesen jöttem össze az "igazival", akivel újabb két év múlva, 25 évesen házasodtunk össze.


Szóval nyugi és lazíts. :)

2008. szept. 28. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
76%
Jajj dehogyis. A kedvesemnek én vagyok az első komolyabb barátnője és amikor összejöttünk már majdnem 19 éves volt. Az első barátnője 18évesen volt, de alig tartott a kapcs 1 hónapig.
2008. szept. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
76%
Te annak érzed? Gondolkodj el miért nincs. Ha semmi különöset nem találsz(félelem,viszonzatlan szerelem egy lány iránt stb)szerintem egyáltalán nem gáz! Majd lesz!
2008. szept. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

egyáltalán nem gáz...sőt...én inkább azt mondom hogy várd meg míg találsz egy normális lányt...a fiú osztálytársaim nagy részének nem volt még egyáltalán kapcsolata pedig mindegyikük nagyon jóképű (:. ők is inkább azt mondják hogy megvárják míg lesz egy hozzájuk való lány...


15/L

2010. aug. 13. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 laciagonosz válasza:
szerintem nem gáz én is 15 vagyok
2012. okt. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!