Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Járnátok egy olyan fiuval aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járnátok egy olyan fiuval aki iszik és drogozik?

Figyelt kérdés

Ha nagyon szerelmesek vagytok belé?

Én most ebbe a helyzetbe vagyok és nem tudom hogy megéri e vele foglalkozni vagy fejezzem be...??!!


2016. jún. 10. 21:59
1 2 3 4
 1/31 A kérdező kommentje:

Eleve úgy lettünk joba hogy a kocsmába oda ültünk melléjük beszélgetni..

Ismerem a társaságát és kb mind drogos és nondtam neki hogy nyugodtan valja be hogy ő is csinálja meg látszik a szemén is hogy drogos.

Mikor bevallotta este elmentünk náluk és en is bele szívtam... de ő nem csak fuvezik hanem drogozik olyat is hogy az orrába szívja stb...

Nem tudom mit csináljak

2016. jún. 10. 22:01
 2/31 anonim ***** válasza:
20%
Hazugságokat fogunk olvasni, hogy "neem, áááá neeeem", meg "nem, mert én blablaba nő vagyok blablaba az ilyen férfi fúj". Valóság pedig, hogy a drogos "elveszett gyermek" és a piás macsó mindig kedvenceik lesznek.
2016. jún. 10. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
81%

Nem!


Nem rég szakítottam meg egy ilyen fiúval a kapcsolatot.

Hétköznap is rendszeresen eljárt kocsmázni, semmi életcélja nem volt 28 évesen, mindig csak siránkozott,...

Részegen hívogatott majd másnap még ő volt megsértődve, hogy nem vettem a "poénjait" hajnali 2-kor.


Félreértés ne essék, nem azzal van a bajom, ha hétvégente eljár és piálgat a haverjaival, hanem a zülléssel...


Mondjuk én nem voltam belé szerelmes, de nagyon kedveltem, mert amikor nem ivott, akkor nagyon jól megvoltunk.

De a saját érdekeimet néztem és egy ilyen pasival nem lett volna közös jövőnk.

2016. jún. 10. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
71%
Egyértelműen mentális beteg. Miért akarnál egy mentális beteggel járni aki ahelyett, hogy szembenézne a problémáival, inkább alkoholba és drogokba folytja a bánatát? Túl sok értelme nincs ilyen emberrel kapcsolatot kialakítani, mert nem vezet sehova.
2016. jún. 10. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
88%
Nem, mégis minek. Látom te vagy különb, neked jó lesz.
2016. jún. 10. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
94%
A te ertelmi szinteddel neked pont jo lesz. Szinvonalasabb nok meg nem allnak szoba ilyenekkel, de nem is ucsorognek kocsmakban idegen drogosokkal. Szanalmas.
2016. jún. 10. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
41%
Legjobb úton jársz, hogy te is drogos legyél.
2016. jún. 10. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
Zsák a foltját szindróma.
2016. jún. 10. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:
Ez törvényszerű hogy aki drogozik az beteg ember?
2016. jún. 10. 22:34
 10/31 anonim ***** válasza:
25%

Az attól függ, milyen szinten csinálja!?

Egy kis fűszer,vagy hétvégi buli miatt nemjkell elásni rögtön senkit.

Úgyis jön majd a sok szentéletű,és megmagyarázza :D

Alapjában én is azt mondanám, hogy nem,de....

2016. jún. 10. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!