Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem képesek ezt felfogni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem képesek ezt felfogni a fiúk?

Figyelt kérdés

Nemrég beszélgettem valakivel itt gyakorin kedves fiúnak tűnt nagyon, ő azon volt egyébként felháborodva, hogy a lányok nem írnak neki vissza. Egyáltalán nem értette, hogy miért, mert szerinte semmi gond nincs vele.


Csodalkoztam is, hogy vajon miért nem, pedig normális értékrendű volt.


Ezen túllépve ismerősök lettünk facen. Egyrészt fenn volt fenn profilképe. Ezen még túl is léptem, de már kezdtem sejteni a dolgot... Hát valami iszonyat aránytalan a teste. Normal test, hosszú nyak, kis fej. Az arcáról ne is beszéljünk...


A fiúk nem látják, hogy hogy néznek ki? Én sem vagyok egy 10/10es lány, de ezért direkt olyanoknál próbálkozom, akik egy súlycsoportban vannak velem és így nem koppanok a végén.


2016. máj. 29. 13:02
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:

Igen, 9es. Megragadtad a lenyeget. :) Nem magukban keresik a hibat, hanem a masik nemet hibaztatjak.


Az hogy hangzana, ha elmondanam neki, hogy elonytelen a kulseje? Elkuldene melegebb eghajlatra...

2016. máj. 29. 13:47
 12/24 anonim ***** válasza:
100%

Már megint ez a feltételes mód... "elküldene". Így inkább hagyod ahogy van, hadd próbálkozzon tovább ugyanúgy, mert amúgy belsőre lehet nincs vele gond, de nem érdemel emberi bánásmódot csak mert nem tudja női szemmel átértékelni önmagát, meg eleve is, miért ilyennek született :D

Hűbammmeg....

2016. máj. 29. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
95%

Maradjunk annyiban hogy tényleg nem vagytok egy sulycsoportban:

nem érdemled meg annak a férfinak a szeretetét...

2016. máj. 29. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
93%

"nem érdemled meg annak a férfinak a szeretetét..."


Vagy akár bármelyik tiszteletét

2016. máj. 29. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%

"Az hogy hangzana, ha elmondanam neki, hogy elonytelen a kulseje? "


Feltéve, hogy ezt normálisan teszed (pl. 'bocs, de nem vagy az esetem'), akkor mondjuk korrektül vagy ôszintén...


----


"Elkuldene melegebb eghajlatra..."


Vagy igen, vagy nem.

Ha te normálisan és korrektül kosaraztad ki, ô meg bunkón válaszol, akkor ô a bunkó.


De ha te erre sem voltál képes, akkor te vagy a tajparaszt.

2016. máj. 29. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
93%
Ha idegsebész lenne Washingtonban akadna 10/10-es nő neki ne félj...
2016. máj. 29. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
85%
Oké, akkor fordítsuk meg a kérdést. Te megpróbálnál ismerkedni, de a külsőd miatt válaszra sem méltatnának. Te hogyan reagálnál? Várj, kitalálom. Biztosan boldog lennél. Vagy mégsem? Ja, hogy esetleg neked is rosszul esne... És ha valakinek aránytalan a teste, akkor mit csináljon? Legyen öngyilkos? Mert hogy ezen nem nagyon tud változtatni. Az egy dolog, hogy neked nem jön be, de a kérdésed kifejtéséből úgy látom, valójában te vagy a felszínes. Leírod, hogy amíg nem láttad, kedvesnek tűnt, utána meg kb. mindennek elhordod. Ja, értem, ha aránytalan a teste és nem túl előnyös az arca, akkor már teljesen másképpen kell nézni az illetőre.
2016. máj. 29. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
54%
Nem is a kérdésre, inkább egy-két kommentre reagálnék. Tök érdekes, én még nem láttam itt (se) ronda nőket siránkozni, hogy nem kellenek az Adonisz pasiknak, és ezért akkor azok a PASIK mekkora szemétládák... ellenben beszélgettem már nem túl szerencsés külsejű nőkkel (igaz, a számuk alapján még nem lehet reprezentatívnak nevezni a felmérést), és valahogy egyikük sem várta el, hogy az Adonisz pasik a lábuk elé vessék magukat, és nem is szarozták a férfiakat ezért. Egyikük már rég "lejjebb adta az igényeit", és - most jön a meglepi - boldog házasok, nemsokára jön a második gyerek. Fordítva miért nem lehet ezt csinálni? Mikor lesz már vége ennek, hogy a ronda pasik a jó/maximum átlagos (de annál lejjebb már nem is nő, szal az mindegy) nőket fikázzák, amiért merészelnek számukra vonzóbb férfiakkal összejönni?
2016. máj. 29. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
Na, megirtam neki a velemenyem. Varom a reakciojat.
2016. máj. 29. 15:34
 20/24 anonim ***** válasza:
100%

Milyen stílusban írtad? Hasonlít az itt leírt takonygombóc stílusodra, vagy belevittél azért némi önkritikát is?

Bemásolnád a levelet nevek nélkül, vagy leragadunk a képzeleted szülte válasz mellett?

2016. máj. 29. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!