Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Támogatnád ezt idehaza?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Támogatnád ezt idehaza?

Figyelt kérdés

[link]


Kb. fél éve kiírtam ezt a kérdést a mozgáskorlátozott fiam kapcsán,de itt törölte a GYIK cenzúra,pedig a cikk is megmodja,hogy ez létező "jelenség."



2015. dec. 21. 13:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mehet prostihoz, csak nem fogja az állam fizetni.
2015. dec. 21. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem támogatnám. Valódi társra lenne szükségük nekik is és szerintem egy ilyen intézkedés hosszú távon megnehezítené a valódi kapcsolatok kialakítását. Szerintem inkább olyan rendezvények szervezésére lenne szükség, ahol ismerkedhetnek.
2015. dec. 21. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

2.-nak.


Ebben egyet értünk,de ők is vágynak egyéjszakás kalandra vagy csak szimplán szexre és ezt hihetetlenül nehéz megoldani 2 sérült között. Erre jelent megoldást a "bérlés".

2015. dec. 21. 14:21
 4/11 anonim ***** válasza:
52%

Mi a jó büdös franc van?!

Az ÉN kiba**ott adómból senki ne járjon k-urvázni, a bdsrstnt!!

2015. dec. 21. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Az én adómból meg a dohányosok és drogosok kezelését ne fizessék!
2015. dec. 21. 14:42
 6/11 A kérdező kommentje:
És az alkoholistákét sem!
2015. dec. 21. 14:42
 7/11 anonim ***** válasza:
Kérdező, ha nem vagyok indiszkrét, mennyi tb-t tetszik fizetni havonta?
2015. dec. 21. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
38%

"Az ÉN kiba**ott adómból senki ne járjon k-urvázni, a bdsrstnt!!"

Én pár éve olvastam más fórumon hogy egy huszonéves csókának 100 ezer körüli rokkant nyugdíja volt. Nekem nem volt annyi fizum, az meg vígan k...rvázott belőle...


A mozgássérültek miatt átépítik az egész várost, milliókat kapnak puszira, meg kocsira és még a r...bancukat is mi fizessük, na az már több a soknál!


Kérdező! Ki tudja verni magának! Másnak sincs mindig nője...

2015. dec. 21. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ezzel nagyon könnyű visszaélni, és egy mozgásában korlátozott ember még pluszban kiszolgáltatott helyzetben van.
2015. dec. 21. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
93%

Nekem kettős érzéseim vannak ezzel kapcsolatban, mert őszintén szólva nincs bajom azzal, ha prostituáltak szolgáltatását veszi valaki igénybe, illetve bár semmi közöm nincs a témához, de tudom, hogy nagyon kiszolgáltatott helyzetben vannak a prostituáltak és senkinek se jó igazán a mostani rendszer. Attól függetlenül nem tudok nem úgy hozzáállni a dologhoz, hogy ne húzzam azért a szám.

Egyrészt, mert a holland legális prostitúció inkább eredményezte azt, hogy elburjánzott az emberkereskedelem, illetve a jelenlegi EÜ rendszerben erősnek érzem a TB támogatást szexuális szolgáltatásokra, mikor egy CTre sincs pénz idehaza. És könnyen beszélek a témában, mert szerencsére nem vagyok mozgáskorlátozott, de amíg egy alkoholista vagy drogfüggő veszélyt jelenthet a társadalomra, a családtagjaikra, addig azért a szexuális kielégítetlenségre ez nem igaz. Ugyanúgy nem lehet támogatással fogamzásgátló tablettákat vagy óvszert kapni, pedig a fogamzásgátló szerek nem csak terhesség megelőzésére adhatók, hanem egészségügyi problémákra, az óvszer pedig megakadályozhatja a nemi betegségek továbbterjedését, pedig egy betegségek megelőzése minden esetben olcsóbb, mint maga a kikezelés.


Eléggé elgondolkodtatott a kérdés, mert emberileg borzasztónak tartom ezt a helyzetet, de ha figyelembe veszem a mai magyar helyzetet, illetve más országokban milyen problémákat vetett fel a legális prostitúció, akkor eléggé úgy látom, hogy nem nagyon van normális megoldás a helyzetre.

2015. dec. 21. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!