Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért eszik el előlem mindent...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért eszik el előlem mindent a barátom?

Figyelt kérdés

Kaptam csokit, a barátom tudta és megette, előttem! Én szóltam közbe hogy ehetek-e belőle, mert én kaptam, nem kérdezett semmit. Apumtól is kaptam valamit, ő megette, és mondta a végén, hogy "Te úgy sem etted volna meg". Nem kínál meg, ha eszik valamit, és én ott vagyok mellette. Azt is mondta, neki jobban esik az, ami az enyém.

Valamelyik nap mondtam kell kenyér. Mikor bement a boltba és kijött 4 db zsemlével, azt mondta azért nem kenyeret vett, mert neki elég lesz reggelre ennyi! Szóval rám nem is gondolt...

Meg mindig hogy ő mit szeret enni, úgy csináljam meg, de hogy én hogy szeretem, az őt nem érdekli.


2015. dec. 16. 11:07
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
Ha az evésben ilyen önzö akkor -gondolom- más téren is. Miért nevezed a barátodnak? Tényleg nem kapsz jobbat?
2015. dec. 16. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
15%

egyke gyerek?


önzőnek önző, de ennek van háttere és kiváltó oka...

bizonyos kor után már nem is nagyon változik az ember ilyen téren...és nem csak édességről és ételről lesz szó később, hanem az élet többi területén is előjön majd...


22F

2015. dec. 16. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim válasza:
100%
lol
2015. dec. 16. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
lehet bélpoklos
2015. dec. 16. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
12%

Nekem is egyből az ugrott be, hogy tuti egyke, egy nagyon régi exem volt ilyen, pont ugyanez....

Rendkívül önző, vagy hagyd ott vagy változtasson ezen, mert ezt hosszú távon nem fogod bírni.

2015. dec. 16. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 aperitif ***** válasza:
100%

Hát, hogy megeszi azt, amit te kaptál ajándékba, az is elég furcsa, de hogy annyi kaját vesz a boltban, amennyi NEKI elég, az már minősíthetetlen.

De azt kérdezted, hogy miért? Hát azért, mert egy neveletlen, társas kapcsolatra alkalmatlan, elkényeztetett, éretlen, önző kispöts, akinek az érzelmi élete megrekedt a 3 éves gyerek szintjén.

2015. dec. 16. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
34%
mert pofátlan dög és 1 ilyennek van barátnője az agyam eldobom....
2015. dec. 16. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem téged is eladna 10 forintért. :D
2015. dec. 16. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
41%
én egyke vagyok és egyáltalán nem vagyok önző, nem kéne ilyeneket írni -.-
2015. dec. 16. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
36%
#10: nem azt mondtuk, hogy MINDEN egyke ilyen, de valószínűleg elkényeztették, mert egyke volt és azért ilyen...
2015. dec. 16. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!