Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Örülök, hogy itt szinte senki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rezi Dencia kérdése:

Örülök, hogy itt szinte senki nem kezdene kapcsolatot olyannal, aki akárcsak hétvégenként megiszik két sört. Most jut eszembe! Láttatok már buliból hazafelé erőlködő fiatalokat?

Figyelt kérdés

2015. okt. 19. 17:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Hat en errol meg sose hallottam...marmint, hogy senki se kezdene..
2015. okt. 19. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
51%
Mit kell itt duzzogni?!
2015. okt. 19. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Á,azok másik fiatalok voltak.Azok discoba járnak és nem írnak ide,akik meg ide válaszolnak,azok nem járnak bulizni.:D
2015. okt. 19. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Valahogy gyakorin népszerű dolog utálni az alkoholt, és azt hirdetni, hogy mennyire tisztán, zölden él mindenki. Tudod, a most ez a menő, hogy csak organikus kaját egyél, semmi GMO, semmi dohányzás, és az alkohol is megvetendő. Csak arról feledkeznek meg, hogy egy-két sörtől még nem lesz részeg valaki, egy shot tequila még nem okoz egyből májcirózist, ésatöbbi. Az, hogy néha elmegy az ember bulizni, nem jelenti azt, hogy minden egyes hétvégén se lát, se hall rohan egyből a bárba és rendeli magának a legolcsóbb koccintóst, majd két óra múlva már egymás vállát átkarolva kánkánozik az utcai csövessel. De ha azt merném mondani, hogy szerintem meg igenis jó dolog a társasággal kicsit spiccesre inni magunkat, hovatovább, esetenként egy füves cigit elszívni, akkor ki leszek átkozva, mint drogos, függő, tudjistenmi. Mintha anélkül nem tudnám élvezni a társaság örömeit, pedig egyáltalán nem erről van szó. Szerintem a társaság örömeit többféleképpen is lehet élvezni, jó dolog a barátnőkkel beülni egy kávézóba teázgatni egy kicsit, másik héten elmenni bulizni valami szórakozóhelyre (alkohollal együtt), harmadik alkalommal koncertre menni, színházba, kirándulásra, akármi. És ezek közül egyiknek sem kellene megvetendőnek lennie, a fiatalságunkat úgy kéne élvezni, ahogy nekünk a legjobb, ha valaki nem akarja így, akkor szerintem attól még a másik nem csinálja rosszul.
2015. okt. 19. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szoktam inni, napi pár szigit is elrántok, és a füvet is próbáltam már.

Akinek nem teccik, békaphatja.

2015. okt. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

nahát, megszólalt az oldal nagy pontozó bajnoka, már nem csak a politikában jeleskedsz a pontozgatásaiddal, hanem itt is?

érdemes megnézni a politika, és ennek a kategóriának a toplistáját, mivel szerzi a pontjait a kérdező :)

2015. okt. 19. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
49%

Ha egy előző kérdés ihletett ajánlanék pár plusz magyarórát és erősíteni a szövegértelmezés készséged, mert iszonyat rossz.


Nem a heti 2 sörrel van a gond hanem a NAPI legalább 2-vel.


Nyáron pl 4-5 naponta megittunk barátommal valami gyümölcsös sört, mert be volt hűtve és jól esett. Augusztus vége óta viszont én pl nem ittam és nem is hiányzik, barátomnak úgy szintén. Na ha ő most is meginná 4-5 naponta azt a sört nem zavarna ha nem okozna lelki stresszt neki, hogy esetleg egyszer kihagyja, mert megyünk valahová vagy csak elfelejtettünk venni a boltba, mert ha kb dührohamot kapna az már függőség lenne. Alkoholfüggő, sőt semmilyen szerfüggő egyénnel pedig nem akarok többet együttélni, elég volt a nagyapám anno.


Évente vagy kétévente egyszer pl mi is elmegyünk olyan haveri buliba ahonnan vagy teljese készen jövünk haza vagy ottalvós és én a wc-n töltöm esetleg a hajnalt, mert mindig megfogadom, hogy vigyázok, de túl finom piákat hoznak és mindig erősebbnek gondolom magam, mint amennyit ténylegesen bírok. De mivel ilyen kb szökőévente van, ezért még nem kaptam soha beszólást vagy lenézést. Főleg, hogy ez 3 eset volt mióta alkoholt iszom. (25 vagyok és 18 éves koromig nem ittam)


Na de egy állandóan részeg pasitól kiborulnék. Van ismerősöm aki már 28 éves de minden vagy minden második hétvégén talajrészegre issza magát, de annyira, hogy az este felére nem emlékszik. (a haverja meséli nekünk állandóan röhögve, hogy mit csinált már megint) Na ő a társasági ivó, de mivel neki ez rendszerességgel kell vagy ideges, depressziós lesz, hogy otthon kell ülnie, ezért már ő is alkoholistának számít csak nem ismeri be. Pont ezen tulajdonsága miatt nem jöttünk össze pár éve, mert haverként jópofa, kedvelem, de pasiként a falramásznék tőle.

2015. okt. 20. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!