Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon meghízott a párom....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon meghízott a párom. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Párommal lassan 1éve vagyunk együtt, pár hónapja együtt is élünk.


Emlékszem, amikor megismertem szép kidolgozott teste volt, jó karja, nagyon jól nézett ki.

Most ennek az ellentétje, annyira meghízott hogy már az arca sem a régi. Felszaladt rá kb. 20kiló.

Zabálja a sütit, az édességet, akár éjjel is, tömi magába a zsíros kajákat...


AZt mondta Őt is zavarja, vett havi kondibérletet, kidobott érte 10ezret, és mindig van kifogás hogy mirt nem megy el...vagy meleg van, vagy fáradt vagy bármi.


Én sem vagyok fittness lady, de most diétázom, sportolok és én rajtam látszik az eredmény.


Nekem ez már kiábrándító...ha elmegy esetleg kondiba, akkor is hazajön és bezabál...


Éjjel meg nyög, hogy melege van..meg lusta... szerintem ez is zsír miatt van.


Már a szexben sem kívűnom; kiábrándít.


Ha mondom neki, hogy változtasson az étrendéj,.n skkor azonnal támad és keresi rajtam a hibát, meg hogy "Ne okoskodj, te diétázol,ahhoz képest múltkor betömtél egy cukorkát"-stb.


Miért igénytelenednek el így a férfiak egy kapcsolatban?

Bezzeg a nő mindig legyen szép, ápolt, karcsú, igényes.....


2015. júl. 19. 13:09
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:

Én ma dolgozom.


Ma is írja nekem délelőtt poénosan, hogy "Ne tarts fel Édes, megyek edzőterembe.pusz"


Jó oké...


Beszéltem anyuval, ő mondja hogy nem is ment sehova, otthon fekszik az ágyban.

2015. júl. 19. 13:11
 2/14 anonim ***** válasza:
24%
Mivel szereted és nem a külső a lényeg (ugyebár a lányok a belsőre utaznak), így mondd meg neki, hogy neked ő így is teljesen megfelel, felizgulsz rá és nem a BMW-kulcs miatt vagy vele. :)
2015. júl. 19. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
32%

Párja csak a cipőnek van, ez olyan undorító szó. Na mindegy :D


Amúgy ha ennyire ki vagy belőle ábrándulva, akkor miért vagy még vele együtt? Nekem, ha van "párom" (:DDDD), én akkor is edzek, mert elsősorban magamnak akarok tetszeni és megfelelni.

2015. júl. 19. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Nem a testébe szerettem bele, de nekem ez már nem oké.


Mintha egy másik emberrel járnék, már anyum is mondja, hogy rettenetesen megváltozott az arca, sokat hízott.



Emlékszem az elején lapos hasa volt, enyhén kockás, kondizott felsőteste, formás feneke, nem az kigyúrt, de sportos.

Mostmeg, a háta oldalt tiszta hurka, a feneke, a combja a 2x-ese, narancsbőrös, inkább vesz ÚJ nadrágot, mert az év elejiek már nem jönnek rá.



Egyszerűen nem értem...

És én már leadtam pár kilót, a hasam laposabb, a fenekem kerekebb, a combom is feszebb és vékonyabb (PERSZE MÉG VAN MIT CSISZOLNOM :) ) de sosem dícsér meg hogy fogytam vagy bármi...


Bezzeg más jó nőket megnéz, meg más barátnőire mondaj hogy "szép, formás kiscsaj"... engem ez zavar.

NÉZZEN MÁR MAGÁRA.


Mit tegyek?


Már azon kapom magam, hogy a kidolgozottabb, igényesebb férfiakat bámulom meg

2015. júl. 19. 13:18
 5/14 anonim ***** válasza:
0%
A testépítés bonyolult,nehéz dolog.Nem úgy müködik, hogy elmész edzeni,edzés után nem zabálsz be és jól fogsz kinézni.
2015. júl. 19. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Interferencia ***** válasza:

De nem kellett volna végére az a két mondat...


Ne támadólag lépj fel, hanem asszertíven.

2015. júl. 19. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Interferencia ***** válasza:
18%
3: És mi lesz szegény zoknikkal? :O
2015. júl. 19. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
13:23as, az edzés valóban nagyon bonyolult, de ahhoz nem kell sok ész, hogy a kondi NEM ELÉG, ahhoz az étrend váltás is kell
2015. júl. 19. 13:25
 9/14 anonim ***** válasza:

Nalunk is ez tortent mondjuk en alapbol vekony vagyok, plusz edzek a ferjem meg 85 kilo volt amikor megismert, most 104.


Zavarja ot, es mindig el ondja h o egy balna, meg utalja magat de azert eszik egy csokit:-))A vicc az, h engem hibaztat, mert en sok edesseget eszem es ha en nem ennek akkor o sem....ki kenyszeriti arra h egyen?:-)))


Mindegy most elhatarozta, h lefogy, drukk neki:-))


Tanacsom nincs, mi vettunk egy ellipszis trenert amin jelenleg a ruhait tartja:-)))))))))))))))

2015. júl. 19. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Röviden három lehetőség lenne:

1. Ő változik (úgy tűnik ez nem jön be)

2. Te fogadod el ezek után így és így is tudod szeretni (ez sem nagyon jön be)

Marad a 3. Keresel mást, akivel együtt sportoltok, diétáztok.

2015. júl. 19. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!