Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Internetes társkeresőkben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Internetes társkeresőkben gyakori, hogy "kicsit higgyenek a horoszkópban". Ezt hogyan gondolják?

Figyelt kérdés

Hogyan lehet egyáltalán "kicsit hinni" valamiben? Szerintem valaki vagy hisz valamiben, vagy nem. Ez alatt azt értik, hogy próbálnak hinni benne, vagy egyszerűen csak nem akarnak elriasztani senkit sem, vagy egyéb?


Ha Ti is kategorizáltátok már így magatokat, és van kedvetek és időtök megválaszolni egy ilyen (nem éppen világrengető) problémát, akkor légyszíves írjatok! Előre is köszönöm!


2008. júl. 16. 13:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én is kicsit hiszek a horoszkópokban.

Ez alatt azt értem hogy elhiszem ami pl a személyiségemre vonatkozik egy teljes jellemzésből mert tényleg olyan vagyok viszont nem hiszem el azokat a horoszkópokat amik azt irják le hogy pl ezen a héten milyen lesz a munkám meg a szerelmi életem.

2008. júl. 16. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

szerintem azt jelenti:


"ne nézzél hülyének azért, mert én el szoktan olvasni, hanem fogadd el, hogy engem ez érdekel"

2008. júl. 16. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Kicsit hinni... Tényleg érdekes dolog...


Anna nagyon nem hisz a hooszkópban, hülyének nézi még azt is aki igen.


Berta nem hisz benne, nem érdekli.


Cecil kicsit hisz bene. Néha megnézi, elolvassa. Van ami bejön. Atz mondja hogy van benne valami, de nem sokat számít.


Dóra hisz benne, minden nap elolvassa a rá vonatkozót, több helyen is, és elhiszi.


Elza nagyon hisz benne, fanatikusmód. Ha azt írja a horoszkóp hogy ma nem éri meg üzletet kötnöd, nem adja el a házát 5szörös áron, mert a horoszkóp szerint nem szerencsés.

2008. júl. 18. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

12 éves korom óta foglalkozom asztrológiával (persze nem a nőklapja szinten) és mindig működött. kénytelen vagyok hinni benne.

akik ilyeneket írkálnak, azoknak gőzük sincsen az egészről.

2008. júl. 19. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddig érkezett válaszokat! Ha valaki szeretne még hozzáfűzni valamit, azt szívesen veszem!
2008. júl. 23. 17:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!