Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tehetném jóvá?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tehetném jóvá?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Elkövettem egy nagy hibát, és ezt szeretném valahogy helyre tenni! Van egy srác akiért én nagyon oda vagyok, és persze ő erről semmit nem tudott (tud)! Hétvégén elmentünk a barátnőimmel bulizni, és felhívtam a srácot is, hogy jöjjön, de ő sajnos ügyeletben volt!Azt hozzá kell tennem hogy itt egy kicsit elszomorkodtam, és megittam egy két pohárkával, majd később nekiálltam úgymond "zaklatni" ,folyamatosan hívogattam!

Tegnap 2szer hívott, gondolom h leszídjon az este miatt, de nem mertem felvenni a telefont! Ma rászántam magam és én hívtam fel h bocsánatot kérjek azért, h zaklattam! Rémesen éreztem magam,és halottam a hangján h haragszik rám! Szeretném ha megbocsájtana nekem, de nem tudom h hogyan érhetném ezt el! Kérlek segítsetek nekem, ő nagyon fontos nekem!

(Egyébként én 20 éves vagyok, ő pedig 26)


2008. júl. 14. 10:09
 1/8 anonim ***** válasza:
92%
Ha ő is érez irántad valamit akkor biztos hpogy megfog bocsájtani ez még nem olyan nagy tévedés vagy nemmegbocsajthatatlan hiba...az idő megold mindent,légy türelmes,és ne veszitsd el a reményt talán probálj ujra bocsánatot kérni örökké megsem fog haragudni rád.sok sikert!
2008. júl. 14. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
58%

mond a kovetkezot:

-"2poharka volt bennem... de ez nem mentseg, es vallalom a hibaimatt, es nagyon szeretnek bocsanatot kerni, viszont nagyon szeretnek mar elmenni veled valahova, meolghato?"

2008. júl. 14. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
88%
Hívd fel újra,beszélj vele.Ettől nagyobb dolgokat is megbocsájtottak már emberek,ezt is meglehet,hidd el.
2008. júl. 14. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2008. júl. 14. 12:37
 5/8 anonim ***** válasza:

én a helyedben elmondanám az igazat hogy nagyon szeretted volna ha ott lett volna és mikor ittál akkor ugy érezted hogy nem birod ki hogy ne hivd legalább fel.

szerintem ez tökre aranyos. legalábbis nekem nagyon bejönne ha ilyen szituáciora egy lány ezt mondaná nekem. mert aranyos. na ennyi.

2008. júl. 16. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

megbeszéltünk mindent, és nagyon aranyos volt:)))

mi legyen a kövi lépés szerintetek??

2008. júl. 19. 11:42
 7/8 anonim ***** válasza:
Most végigkérdezgeted az életedet a házasságig?
2008. júl. 24. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

:D:D:D:D

hát ha érez irántad valamit, és nem gyáva akkor el fog téged hívni vacsizni vagy valami.

Érted legyen valami randi:)

2008. júl. 31. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!