Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vélemény a matching hipotézisr...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vélemény a matching hipotézisről? Van valóság alapja? Van miért tartanom a srác miatt?

Figyelt kérdés

20-as évei elején járó lány vagyok és a későbbiekben kifejthetem, hogy miért is kérdezem ezt a kérdés, de az csak lejjebb lesz majd.


A matching hipotézis pár tudós által felállított és szerintük bebizonyított teória, hogy az emberek azonos vonzósággal rendelkező párt keresnek maguknak.


Míg a pár tudós ezt ferszegeti, addig más emberek, azt állítják nyomatékosan, hogy az igen is vannak jó sok pár,ahol vagy a nő vagy a férfi jóval vonzóbb a párjánál.


Nem igazán tudom,hogy kinek kellene hinnem, mert míg az emberek sokszor azt hisznek, amit azt akarják, hogy igaz legyen. Ahogy az angol ajkúak mondanák ''The wish is father to the thought.''


Viszont az is köztudott tény, hogy a tudósok manapság mindenre képesek azért, hogy hírnevet szerezhessenek maguknak vagy hogy megtartsák azt és ezért képesek adatok hamisítására is. Egy szóval a tudósok sem képesek száz százalékosan úgy kutatni, hogy a saját érdekeik ne fejtsék ki befolyásukat a kutatások eredményeire.


Ezt azért kérdezem, mert én egyáltalán nem felelek meg a mai szépség ideálnak. Volt hogy már le is 4-eseztek vagy 5-ösöztek a 10-es skálán, pedig én nem kértem véleményt.


Az elmúlt két évben, szigorú diéta- és edzéstervnek köszönhetően rengeteget sikerült fogynom (55 kg), de sajnos még mindig van rajtam. Még mindig van egy kis hasam, ami már szerencsére nem nagy. Továbbá még combból és fenékből van mit fogynom, mert ott még van felesleg:-/

Továbbá magas is vagyok, ami szintén ellenem dolgozik, hiszen a férfiak az alacsony,fun-size nőket szeretik.


És most jön annak az oka, amiért én itt ilyen dolgokról kérdezek: Fent vagyok egy ilyen nyelv csere oldalon, ahol az emberek egymás nyelvét tanulhatják. Én azért vagyok fent, hogy a már magas szintemet fenntartsam angolból, mert álmaim képzését még nem tudom elkezdeni és dolgoznom kell.


Már egy ideje írogatok ott egy sráccal az Egyesült Államokból. Eleinte csak egyéb dolgokról beszéltünk, de aztán elkezdte mutatni az érdeklődését irántam.


Viszont van valami, ami elriaszt. Ő helyes és edzett. Én pedig,ahogy írtam, nem vagyok egy szépség és még van mit veszítenem súlyból. Júniusban jön Budapestre és azt akarja, hogy lógjunk. Tudja, hogy hogy nézek ki,stb, mert képeket látott már rólam, de én ezt nagyon furcsállom. Simán kaphatna szebbet és jobbat nálam és nem egy ilyen debellára kellene vesztegetni az idejét és energiáját. Én ezt mind elmondtam neki, de nem tágít.


Talán könnyűnek tekint? Szerintem, igen. Én nem szoktam magamban kelteni reményeket feleslegesen.


máj. 11. 16:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%

"Simán kaphatna szebbet és jobbat nálam és nem egy ilyen debellára kellene vesztegetni az idejét és energiáját"



Egy patronra a Chad-nek is jo a debella.... A szebbet meg a jobbat parkapcsolatra tartogatja.



Ugye itt vannak a nok atverve. Azt hiszik, hogy a pasik is nok, es csak a top 20%-kal allnak le barmilyen formaban.



39F incel

máj. 11. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
1es Vince egy 55 kilós nő aki ráadásul magas, hogy lesz "debella". Menj vissza Chadről fantazialni 39f incel Vince. Pofádat meg tartsd laposan Vini.
máj. 11. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%

Errol a 88 ujju querent kolleganot kerdezd, o irta. En nem olvastam vegig ezt a novellat....



39F incel

máj. 11. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

A matching hipotézisről: attól még, mert valami társadalmi szinten megfigyelhető, egyénekre levetítve nyilván nem lehet egy örök érvényű igazságként kezelni. Főleg egy olyan területen, mint a személyes vonzalom, ami azért lássuk be, baromi különböző egyes emberek közül, akit te ilyen hiper-szuper pasinak írsz le, lehet nekem pl nem tetszene. Ugyanígy lehet, hogy aki téged "lepontozott", az se tudta, mit beszél, és ennek a kérdésben szereplő srácnak meg te vagy az adu ász.


A kérdés második felére: az még, hogy élőben találkoztok és együtt lógtok, nem jelent semmit. Amellett, hogy akár csak barátilag is örülhet annak, hogy végre találkozhattok, hangot és arcot is tud kapcsolni az eddigi viszonylag semleges írogatáshoz, amellett viszont az is elképzelhető, hogy a személyiséged felkeltette benne azt az érdeklődést, ami túlmutat a szimpla külsőségeken. Sokan élnek át ilyet, hogy "először nem tetszett, de aztán megismertem és megszépült a szememben". A másik meg, hogy simán értékelheti a kitartásod és a teljesítményed, amit az elmúlt 2 évben tanusítottál a fogyás terén, ha ő ilyen edzős fickó, akkor tudja, hogy mennyi energiát igényel az ilyesmi, és akár ez is egy olyan dolog lehet, amitől értékel és csak vonzóbb leszel a számára.


A lényeg, hogy maradj nyitott nyugodtan, el ne bízd magad, de attól még érezhetitek jól együtt magatokat.

máj. 11. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Értem 4. Köszi. Azt is mondta, hogy komolyak a szándékai felém, amit nehéz elhinni,de jól van.
máj. 11. 17:51
 6/13 anonim ***** válasza:
0%

"Most miért kell sértegetned"



A naci erokultusz mintapeldaja, nem veletlen, hogy 4 pipaja van :)



39F incel

máj. 11. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Milyen négy pipa?
máj. 11. 17:59
 8/13 anonim ***** válasza:
39f incel Vincét jelentettem
máj. 11. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
52%

Az alapvető probléma az, hogy egy kalap alá veszi mindenki a nőket és a férfiakat, pedig ösztönszinten teljesen másképp viselkednek és más cél vezérli őket.


A férfiaknak sokkal kevésbé számít a külső, mivel nem érzelemvezéreltek, a férfiaknak a szex a fontos.


Ez a mindennapokban is megfigyelhető (meg kb. ezer ilyen kérdés van amiből kikövetkeztethető), hogy a férfiak bárkinek képesek segget nyalni, akiknek 2 lyuk van a lábai között. Egy férfinak 2 random csöcsre is feláll a farka és szexuális izgalomba jöhet még akkor is, ha nincs hozzá arc és test párosítva, míg egy nőt teljesen hidegen hagy egy dickpic, ez az amit a sok sügér nem ért meg, és küldözgeti boldog-boldogtalannak a farkát, mert azt gondolja, ha ő beindul 1 p.csafotótól, akkor a nők is benedvesednek egy f.szképtől, de valójában csak az undor fogja el őket.


Viszont -és ezt egyébként fontos lenne megértenie a nőknek is- attól mert 1 férfi nyalja a segged és piedesztálra helyez, az nem azért van mert jó nőnek gondol, hanem a lehetséges p.na reményében képes lehazudni a csillagokat is az égről. Ezért van sok nőnek az egekben az egója, mert ez is udvarol neki, meg az is dicséri, de közben haza senki sem vinné, csak max megdugnák, de mégis azt a következtetést vonja le, hogy "hát ha ennyien udvarolnak és szépeket mondanak nekem, akkor biztos különleges vagyok". Nem vagy az.


Gondolom az Interpalsról van szó.


Ha valós is a srác, sok veszítenivalója nincs, ide jön nyaralgatni, ha beadod a derekad akkor megdughat, haza azért nem vinne, de mégis volt 1-2 jó estéje. Nem kell ebbe többet belelátni.


Biztos vagyok benne, hogy nem te vagy egyetlen akivel beszél és magyarországi, de nyilván azt a vasat üti, ami meleg, tehát formálható. Ha 10-ből 9 lepattintja de te kapható vagy, neki végül is mindegy, mert nem a kezed akarja megkérni, csak a farkát akarja üríteni. Arra meg tökéletes szinte bárki, akinek 2 lyuk van a lába között.

máj. 11. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Azt mondta,hogy komolyan gondolja, de van benne valami. Plusz elég jól ismerem az észak amerikai mentalitást.
máj. 11. 18:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!