Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Olyan szinten nem kellek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan szinten nem kellek a férfiaknak , hogy már azt se bánnám ha valaki betörne hozzám és megerőszakolna. Mit változtassak?

Figyelt kérdés
Mikor mondjátok azt egy nőre hogy tetszik nektek és összejönnétek vele? Külsőre / belsőre ?
máj. 10. 23:06
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
Először is kezdjük az elején. Hogyan ismerkedsz?
máj. 10. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
43%
Kamu kerdes
máj. 10. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:

Most jelenleg sehogyan, mert ilyen lelkiállapotban nem nagyon lehet vagy csak a hasonlóakat vonzom be én meg ilyen életet nem szeretnék élni.

Amúgy meg próbálok nyitott lenni, beszélgetni bárkivel de általában a kutya nem kiváncsi rám. Olyan szinten el vagyok keseredve, hogy ötletem sincs mi legyen .

máj. 10. 23:10
 4/30 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom használsz netes ismerkedős/társkereső appokat. Ott sincs soha beszélgetésed?
máj. 10. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
19%
Én megértelek, engem 2 éve nem ölelt meg nő.
máj. 10. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
32%
Írd ki ide a pontos címed és meg is lesz🤣
máj. 10. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:
4-es, nem olyan egyszerű az. Általában mindig kiderül valami, pl csak szexet akar, nincs munkája , vagy azzal nyit hogy nem tudja mit akar neki elég a barátság is mást úgysem kap nőtől, vagy olyan ír aki full igénytelen , én azért odafigyelek magamra edzeni járok stb. Nem nagyok az elvárásaim, de azért van egy határ.
máj. 10. 23:17
 8/30 A kérdező kommentje:
6-os: nyitva hagytam neked az ablakot, mássz be !
máj. 10. 23:18
 9/30 anonim ***** válasza:
79%

#8! Bocsi, de nem magamra gondoltam, én nem tudok segíteni.

Terhes, hetero nő vagyok🤣

#6

máj. 10. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 bolognai a kedvencem ***** válasza:
86%

#7


Helyes! Legyenek is igényeid és ne érd be bármilyen jöttement elfuserált alakkal! Ezen a hozzáállásodon ne is változtass!


Arra pedig, hogy milyen nő az akire azt mondom, hogy összejönnék vele nem tudok válaszolni, mert ez egy nagyon komplex dolog és nem lehet tulajdonságok vagy külső leírás alapján megadni, hogy ezzel a személlyel én márpedig összejönnék. A személyiség nagyon sokat számít és az is, hogy egymással milyen a viszonyunk, hogyan hat rám ő.


Nem tudom, hogy fogsz-e rá válaszolni vagy tudsz-e, de a mindennapokban milyen a kisugárzásod az embrek felé? Kedves vagy? Szívesen beszélgetsz másokkal? Edzés közben mégis csak egy közösségben vagy, ott nem elegyednek szóba veled férfiak?

máj. 10. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!