Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi volt a leghosszabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi volt a leghosszabb idő, amikor tényleg túlléptetek valakin? Van olyan, hogy valaki akkora hatással van rád, hogy soha nem tudsz igazán túllépni rajta?

Figyelt kérdés

Nem érdekelnek most a kamu szikladumák, hogy akárki is az, már másnap túlléptél rajta.

Tényleg, kezet a szívre és bevallani, hogy mennyi volt a leghosszabb vagy ha most is tart akkor mióta.


Kezdem.

Nekem 5 év. De még most is szenvedek rá gondolva, hiába van valaki más. Nem, nincs baj a mostanival sem. Csak akkora hatást gyakorolt rám az akkori.


máj. 10. 16:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Nekem csak 3 év volt.

F

máj. 10. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 bolognai a kedvencem ***** válasza:

2 év..


Pedig sokkal kevesebb ideig voltam vele.

máj. 10. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Az attól is függ hogy az illető féreg módon viselkedett és úgy lett vége, pl csak játszadozott velem, megcsalt stb. Vagy valami miatt nem lehetett pl, és így lett vége.

Fiatalabb koromban nagyon nehezen ment az elengedés, most 34 éves fejjel megtanultam a nemet elfogadni, és továbblépni.

máj. 10. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Pontosan nem tudom, de volt már olyan, hogy évek kellettek, hogy biztosan túl legyek rajta.


Nagyjából 2 évre tippelném.

máj. 10. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
42%
nincs. Kerdező ha te dobtad ki akkor nem normális dolog.
máj. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Nem jellemzést kértem, hogy neked mennyire felületes kapcsolataid voltak és még erre büszke is vagy, hogy leírod, hogy nem normális, akinek meg nem. Kérdésre kéne válaszolni.
máj. 10. 18:00
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Most tartok 6 hónapnál és még csak most jön a válás, kisgyerek is van. Nem tudom meddig fog tartani, igazából már (tegnap kerek egy éve) csalt, de azt hittem helyre lehet hozni. Az eleje kegyetlen volt, hetekig csak sírtam minden nap. Már csak két naponta sírok.

Messze még a vége...

máj. 10. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Én volt páromon sose leszek túl teljesen. Ő meghalt.
máj. 10. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Az ér, akivel sosem voltunk együtt? Ha igen, akkor június utolsó napjaiban lesz 1 éve, és semmit sem enyhült, szóval nekem is messze még a vége. 10 évente egyszer tud így megfogni férfi, neki olyan jól sikerült, hogy már ismerkedni sem tudok másokkal. Előtte még csak-csak, noha akkor is mindenki semleges maradt, de mióta őt megismertem, beszélgetésre sem tudom rávenni magam mással. Te sokkal erősebb lehetsz, hogy így is képes vagy együtt lenni és jól funkcionálni kapcsolatban mással, ezért picit "irigyellek", de ezt leszámítva persze nagyon nem, mert ha belegondolok, hogy az elmúlt 1 évem megszorozva 5-tel...
máj. 10. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Egyéntől függ valakinek hosszabb ideig tart valakinek rövidebb.

Van olyan, hogy valaki olyan hatással lesz rád, de ha tudatos vagy akkor ennek nem adsz hangsúlyt, mert nem az érzelem ural, hanem te uralod az érzelmet. Van egy jó magyar mondás, nem a csik huzza a repülők, és nem a nyúl viszi a puskát, szerintem elég jó példák erre.

A nem tudsz, vagy nem akarsz, két különböző dolog, szintén a tudatosság jegyeiben.

Nincs feldolgozva, elengedve, hanem folyamatosan teszed rá a figyelmet akkor ezzel nemhogy elengedni nem tudod, hanem folyamatosan töltöd fel mint egy akkumlátorként ezt az egészet..

máj. 10. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!