Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet úgy érzelmi biztonságot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet úgy érzelmi biztonságot érezni mellette,ha teljesen elzárkózik és olyan velem mintha csak a haverja lennék?

Figyelt kérdés
Mindmettőnk háza,néhány hónap8g voktunk együtt.Elmúlt a szerelem benne,de nem akar elengedni,azt mondja nagyon szeret még,de mashogy,és hogy én is érzelmi biztonsagot adok neki,mert tudja hogy nagyon szeretem. De már alig beszél a velem kapcsolatos érzéseiről,bókolni is alig,kb mintha barátok lennénk.
máj. 10. 10:40
 1/5 anonim ***** válasza:

Lehet hogy szeretitek még egymást, mint barátot, havert, és összeköt a megszokás, ragaszkodás, nevezzétek bárminek, de ha már párként nem éreztek egymás iránt semmit, akkor ott már vége.

Ragaszkodásból, csupán kötődés érzésből egymás mellett maradni értelmetlen hosszútávon.

Engedjétek el egymást.

Sz,r lesz, de kis idő és rájössz, mennyivel jobb lesz így mindkettőtöknek.


Tapasztalatból beszélek, 9 évet engedtem így el, közös ház, közös mindennel. Nem volt egyszerű döntés, de tényleg így a legjobb, és még mindkettőnk viszonylag fiatalon tud még mással új életet kezdeni, nem húztuk még évekig, hátha majd visszaszeret a másik, vagy eldönti mit érez.. nem. Szeret, vagy nem szeret? Ezt érzi mindenki. És ne keverjük össze a megszokással, ragaszkodással.

Ha már nincs meg a szeretet, akkor a fejedre állhatsz, az érzéseid akkor sem változnak meg.

máj. 10. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Bocsánat az elírásért,nem vettem észre mert lefagyott a teló.

az eleje így hangzik:

Mindkettőnk házas,néhány hónapig voltunk"együtt"


ő szerinte maradjunk meg egymásnak ilyen nem is tudom minek lehet nevezni ,több mint barátság de nem szerelem,en viszont még mindig szerelmemmel érzek,és válni is fogunk.

máj. 10. 11:49
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Így már más.


Figyelj, szarul fog esni, de hogy ő mit érez, megintcsak egyértelműnek kellene lennie.

Téged szeret, vagy a házastársát?

Ha téged valóban szeretne, akkor egy percig sem gondolkodna és tökölne, beadná a válást és kész.

De a párját szereti, te meg csak tök jó hogy vagy neki.

Neki ez win-win szituáció.


Téged meg kiideleg ez a kétség, és vívódás, hogy mi legyen, annyira, hogy te már válsz is inkább (ami hozzáteszem legalább egy korrekt dolog, ha már félreléptél).

Ezzel az emberrel vagy tisztázd le személyesen kit\mit akar, vagy mondjatok búcsút egymásnak, mert csak játszik az érzéseiddel és kihasználja, hogy te most szerelmes vagy belé, nyeregben érzi magát és azt hiszi bármit megtehet veled, még egy válásba is belehajszolhat, mint látod.

Tegyetek pontot a végére!

máj. 10. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
86%

Ja maradjatok meg szerinte, aztan ha jon valaki szamara jobb es uj, akkor meg otthagy?

Huzd meg a hataraidat es csak magadra gondolj, hogy neked mi a jo.

máj. 10. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mindketten házasok vagytok.. ő ki élvezte ezt .. egy kos fellángolás botlás volt a reszerol.
máj. 14. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!