Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom leakart húzni és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom leakart húzni és sunyizik?

Figyelt kérdés

Volt már több alkalom, hogy elmentünk együtt 1 napos kirándulásokra, ilyenkor mindig airbnb-t foglaltunk. Mivel én vagyok beregisztrálva és sokszor is szoktam foglalni ott, szeretem kiválasztani a szállást mindíg én foglaltam, és azonnal oda is adta az árának a felét mindíg kérdezte mennyit adjon.

Most legutóbb 1 héttel ezelőtt fel se ajánlotta, hogy kifizeti a felét, azóta már találkoztunk a héten többször is gondoltam hátha elfelejtette.

Szeretném leszögezni a legelején, egyáltalán nem a pénz ami érdekel ebben a történetben, inkább az hogy szerintetek egy ilyet ellehet felejteni? Ha aznap el is felejti rá napok múlva sem emlékszik szerintetek?

Mielőtt mondanátok ti azonnal szóvá tennétek a pénzt adja ide stb, nem a pénz az elsődleges probléma számomra, hanem ezt tudatosan sunyizta el szerintetek?


máj. 10. 07:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk egyszer én fizetek, egyszer meg a barátnőm. Lehet, hogy úgy van vele, hogy a következő kiadást majd fizeti ő
máj. 10. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
1-es mindig felesben fizettük már vagy 10 alkalommal előtte. Mi nem így csináljuk, mivel beszéltük is nem egy árban vannak. Úgyhogy nem, nincs úgy vele, hogy legközelebb ő fizeti.
máj. 10. 07:15
 3/15 anonim ***** válasza:
89%
Ha eddig mindig kifizette, akkor nem értem, hogy mi van. De miért nem mersz szólni érte? Lehet van valami problémája és elfelejtette, de az is lehet, hogy tesztel, meddig mehet el nálad.Egy kapcsolatban a pénzügyekről is tudni kell beszélni. Az hogy ki hogy fog viszonyulni hozzád azt te szabod meg a viselkedéseddel.
máj. 10. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
18%

A barátommal általában felesben fizetünk dolgokat,de ritkán néha elvárom azért, mivel ő a fiú,hogy ő fizessen. A te esetedben megkérdezném,hogy oda adjam e felét ,vagy ha nincs pénzem azt mondanám majd odaadom ha lesz.

De szerintem ebből nem kell nagy ügyet csinálni,lehet csak szimplán elvárta . Kérdés hogy fiú ,vagy lány vagy . Ha a lány akkor gáz

máj. 10. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
94%
Ha te vagy a nö, akkor bizony gáz a srác és igen, szerintem sumákol.
máj. 10. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Nő vagyok, és nem volt mire elvárnia hogy én fizessem mivel mindíg együtt fizettük.

3-as mindenképp fogok szólni érte, de vártam eddig háha elfelejtette. Viszont az az aggodalmam, hogy nem felejtette el, mert mindig panaszkodik mennyi kiadása van. Eddig sosem felejtette el. Amint beértünk a lakásra egyből kérdezte mennyit adjon az volt az első.

máj. 10. 07:58
 7/15 anonim ***** válasza:
81%
Hát gyereket semmiképp ne szülj neki. Gondolhatod kinek kell majd felnevelni..
máj. 10. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Lehet simán elfelejtette. De beszéljétek meg. Mondd meg, hogy bizonyára elfelejtette, de ennyivel és ennyivel jön neked.

A másik meg az, hogy én biztos hogy nem foglalnék többet amig ezt nem rendezi.

máj. 10. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
21%
Érdekes hogy ebben a nagy egyenlőségben úgy gondolják emberek ha egy nő nem fizet az oké de ha a pasi az gáz
máj. 10. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Ez szerintem teljesen alap dolog. Azonnal szólnék neki, hogy minél előbb adja oda a részét. HA nem tudja, akkor legközelebb fizessen ő.
máj. 10. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!