Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tiltva vannak neki a privát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tiltva vannak neki a privát hívások de ha privát hivása van egyből feloldja hogy hátha újra hívja az illető. Ezek alapján ha én hívnám fel, engem is feloldana kiváncsiságból?

Figyelt kérdés

A telefonjan nem fogad privat hivasokat, le van neki tiltva viszont amikor privat hivja es eszreveszi a hivasnaploban, egybol feloldja a privat szamokat mert kivancsi hogy ki az es mit akar, es hatha ujra hivja.

Mi mar nagyon reg beszeltunk, le vagyok neki tiltva ha felhivnam es eszrevenne engem is feloldana kivancsisagbol?

Nagyon hirtelen ember.


máj. 9. 17:58
 1/1 A kérdező kommentje:
Vagyis nem hirtelen hanem nem kovetkezetes.
máj. 9. 17:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!