Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit érezhet az a nő aki az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit érezhet az a nő aki az elvált párja esküvői öltönyét árulja a neten?kb.fél éve vannak együtt..nem értem miért kell ez

Figyelt kérdés

máj. 9. 17:47
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Én a kérdést nem értem. Mit miért kell?
máj. 9. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg azért árulja, mert kell a pénz és lehet, hogy az öltöny több száz ezret is ér. Vannak ilyen alkalmi öltönyök ám. Magát a kérdést sem értem. Ha te vagy az elvált feleség, akkor gondolom az a te bajod...
máj. 9. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Szerintem ez nagyon tiszteletlen
máj. 9. 18:00
 4/17 A kérdező kommentje:
Hogy pontositsam a kerdest,nekem ha megismerek egy ferfit nem az lesz az elso dolgom hogy az eskuvoi oltonyet aruljam...plane par honap utan...a ferfinak van penze,ezert startolt ra a no.nem en vagyok az elvalt feleseg
máj. 9. 18:02
 5/17 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem semmi közöd ahhoz, hogy ők ketten mit csinálnak. Elvált tőled, párja van. Ha az esküvői karikagyűrűt akarja árulni Matketplace-n ahhoz sincsen már semmi közöd. Foglalkozz a saját életeddel!
máj. 9. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Honnan tudod mire kell nekik a pénz? Lehet, hogy szelektáltak és az elvált férfi úgy döntött, hogy nem akarja megtartani. Adják el. A férfiak nem szeretnek ezekkel bajlódni. A párjára hagyta azt, hogy passzolja el. Lehet több ideje van ezzel foglalkozni. Téged ez mit érdekel, ha nem te vagy a volt feleség???
máj. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Nevetséges hogy azt hiszi barki hogy en vagyok az ex
máj. 9. 18:04
 8/17 A kérdező kommentje:
Olyan hihetetlen.hogy belegondoltam a masik helyzetebe...nem tudom a volt feleseget erdekelne e,de lehet h.en vagyok tulerzekeny
máj. 9. 18:06
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen mindegy, hogy ex pasi, exférj, az ex. Nem érdekel mit csinál. Ha elválnék a férjemtől, pont nem érdekelne, hogy mit csinál a saját cuccaival. Felőlem fel is gyújthatja. Azt érdekli ennyire ez a dolog, aki nem zárta le a válást vagy szakítást, és fáj neki, hogy az esküvői ruhájat eladja, mintha nem is ért volna semmit. És nem is ér neki. Az csak egy drága öltöny. Te vagy túl érzékeny. Ebben nincsen semmi megbotránkoztató.
máj. 9. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
A nője adja el az öltönyt,nem a férfi,és nem képvisel nagy értéket, sőt a férfi jómódú
máj. 9. 21:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!