Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyedül élők, vagytok így ezzel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedül élők, vagytok így ezzel?

Figyelt kérdés

Vannak megszokott, kedvenc helyeitek, ahova akár hetente, vagy rendszerint kimentek sétálni, nézelődni, pihenni stb?


Tudom, hogy nem tipikus párkapcsolati kérdés. De ahogy látom vannak többen, akik passzióból kimennek egyedüllóként is sétálni valahova, vagy kiülni egy parkba olvasni, vagy csak nézelődni és ezzel töltődnek fel. Olyan helyekre gondolok, mint akár egy Duna part, vagy parkok, Margitsziget, bármi, amerre élsz.


Van ilyen szokásotok, helyetek?


máj. 8. 13:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
72%

Igen,van több is, itt Pesten.

Duna part,ahol a vizet nézve elmélkedem, a budai Vár, ahol nagy sétákat teszek, vagy csak rejtvényeket fejtek meg, padon ülve. És a Normafa,ami szintén nagy kedvenc, a körbevevő erdőkkel együtt.

Úgy alakult,hogy ezekhez helyekhez nagyon szép ,egyben nagyon fájdalmas emlékek is fűznek...

De nem az emlékek vonzanak vissza, hanem a szép környezet. Igyekszem olyan helyeket kinézni, ami nyugisabb,ahol nem sűrű a nép.


F

máj. 8. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
72%

Vidéken ilyen helyekre kevés lehetőség van, de el szoktam menni kerékpárral vagy épp gyalog a közeli erdőbe vagy a kis tóparthoz, de annyira nem túl gyakran.


F

máj. 8. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
82%

Egyedül élek (külföldön) nőként, és szinte minden nap kimegyek sétálni. Van a közelben egy gyönyörű park, meg olyan szép ez a város, hogy csak úgy az utcák közt szoktam sétálni, nézem az épületeket, virágokat.

Meg van egy kávézó, amit imádok, oda is be szoktam ülni egyedül.

máj. 8. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
63%
Én is szoktam kint a levegőn egy parkban olvasni, miközben kapcsolatban vagyok. Ez szerintem nem csak a szinglik idotoltese 😅
máj. 8. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat, mindenkinek ment a zöld kéz. :)


Nekem is van több ilyen hely. Múltkor pont láttam az egyiken, hogy egy csaj is pont akkor jött és ment, mint én, érdekes volt, mert nem az a tipikus kirándulóhely. De jó volt látni, hogy másnak is ez a helye.

máj. 8. 14:03
 6/14 anonim ***** válasza:
42%
Csak aztán nehogy a megszokott helyen vesszetek össze hogy kié lesz mielőtt össze jöhettetek volna :)
máj. 8. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%
Örülök, ha lyuk van a seggemen munka mellett.
máj. 8. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%
Nekem az összes ilyen ücsörgés, nézelődés, mászkálás időpocséklás. Minden szabadidőmet a szeretett hobbijaimra fordítom maximálisan.
máj. 8. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
66%
Legjobb a céltalan séta és bámulni a természetet meg az épületeket. Imádom.
máj. 8. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
42%

Tökegyedül nekem szinte semmi nem tud élmény lenni.


Egyedül a reggeli kávém olyan csak, hogy lemegyek egy bolthoz ahol mások is szoktak reggelente kávézni, de ott nincs terasz, vagy hasonló, így néha a közeli parkban iszom meg, padon. Aztán kezdődik a hajrázás, mint minden nap meg hétvégén. A munka plusz szitterkedés plusz háztartás. Életem kb nincs is semmi.


Elvileg "Ami a munka és család közt van, az vagy te", ebből kiindulva énidőm nekem a reggeli kávé és ennyi nem tudom mi mast tudnék belesűríteni..

máj. 8. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!