Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan akinek volt már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan akinek volt már virtuális viszonya? Mennyire tekinthetőek ezek kapcsolatnak?

Figyelt kérdés
Olyanra gondolok amiben nem találkoztatok csak írásban tartjátok a kapcsolatot. Viszont mindenről beszéltek. A nap történéseiről, a világ dolgairól, a titeket foglalkoztató dolgokról, érzelmekről, erotika, szexualitás is van a levelezésetekben. És természetesen hosszabb ideig tartóra gondolok, nem néhány nap, néhány hét. Hanem ami hosszú hónapokig, évekig tart. Vannak egyáltalán ilyenek? Mennyire lehet az ilyeneket kapcsolatnak nevezni?

máj. 8. 00:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
81%
semennyire
máj. 8. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
88%
Ez max. levelezőtárs kategória. Bármikor szó nélkül leléphet bármelyik fél. És közben azt se tudod kinek adtad ki magad.
máj. 8. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen volt. Bar max 1 honapig tartott. Ugy volt hogy talalkozunk egyik unnep alatt, de addigra osszevesztunk es nem lett belole semmi. Video beszelgetes es telefon beszelgeteseink voltak napi par oraban.
máj. 8. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt több is. Volt ahol találkoztunk is egyetlen egyszer és utána még hónapokig cseteltünk, de aztán vége lett. A többi meg megszűnt magától. Most is van egy, de szerintem ennek is vége lesz. Bár ez a mostani inkább barati , de szerintem ez is meg fog szűnni hamarosan sajnos. Pedig eddig vele vagyunk a leginkább egy hullámhosszon.
máj. 8. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
34%

1, Én itt tartottam valakivel a kapcsolatot 2,5 évig: 1* sem találkoztunk, mindeféléről beszélgettünk. 2* volt, hogy "találkozni kellene" érzésünk volt, de nem jött össze. Egy idő után más plattformon folytattuk a beszélgetést, aminek az intenzitása csökkent, mert az illető élete megváltozott és "se puszi, se pá" módon nemrég eltűnt;

2, Ugyanitt mással elindult egy jó irányú levelezés (az is kb. 2,5 évig ment), majd kissé elkezdett ritkulni. Felkerestem más plattformon, ott folytattuk, de már érezhetően nem olyan volt a beszélgetés üteme. Néha ráírok az illetőre spontán, ő rendkívül ritkán-, de inkább nem teszi ezt.


Összegezve: szerintem a mai magyar társadalom egyáltalán nem alkalmas az ismerkedésre, a kapcsolatok kialakítására, mert egy magának való nép.

máj. 8. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
84%

Semennyire. Idővel vagy teljesen megszűnt a kapcsolat konkrétan egyik napról a másikra, avagy ha felmerült a találka gondolata, hirtelen elhidegült és elkezdett össze-vissza hazudni, mert párkapcsolatban élt avagy nem az a személy volt, akinek vallotta magát.


Aki hosszú idő alatt nem akar találkozni, az okkal teszi, ezért egy kizárólag virtuális kapcsolatban nem igazán ismered a másikat és sokkal gyakrabban szűnik meg egyik napról a másikra, mivel nem tud kialakulni olyan jellegű kötődés.

máj. 8. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Kb. 1 hónapig chateltem egy francia pasival. Jóképű volt és nagyon aranyos, de a dolognak nem volt jövője, így aztán abbamaradt. Kicsit sajnáltam 😥
máj. 8. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is van innen több is, igazából beszélgetésnek indult, és aztán irogattunk tovább, és ismerősök lettünk, kapcsolat nem lett, de azt nem tudom hogy ha mégis lett volna, akkor most mi lenne. Mindegyik több éves dolog. Ha az embernek nincs kapcsolata, akkor ez még belefér, mert ki tudod beszélni a dolgokat. Amikor valakinek lesz párkapcsolata, akkor ott már időben nem fér bele még levelezőtárssal is beszélgetni, meg hülyén is kijöhet.
máj. 8. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Volt ilyen. Egyszercsak lett barátnője és letiltott. Azóta se beszéltünk, és sosem találkoztunk élőbe. Nem jó elhúzni sokáig a virtuális ismerkedést, mert ha személyesen megismer valakit, onnantól ennyi volt.
máj. 8. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ez kihasználós kapcsolat.
máj. 8. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!